جدیدترین ماد Red Dead Redemption 2 رفتار NPCها را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند

PC ، PS4 ، Stadia ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

امروز ماد جدیدی برای بازی محبوب و موفق Red Dead Redemption 2 معرفی شده است که در کنار اعمال برخی تغییرات، رفتار NPCهای حاضر در بازی را نیز به شدت بهبود می‌بخشد.

ماد Ped Damage Overhaul بیش از هر چیز برروی رفتار NPCها تمرکز کرده و تلاش دارد رفتار آن‌ها را تا حد ممکن به واقعیت نزدیک کند. برای مثال، میزان سلامتی انسان‌های حاضر در بازی افزایش یافته و یا رفتار آن‌ها در زمان تیر خوردن در پا تغییر کرده است.

  • میزان سلامتی انسان‌ها در بازی افزایش یافته است. دیگر امکان کشتن انسان‌ها در بازی با چند تیر وجود نداشته و برای کشتن سریع این افراد باید به سر آن‌ها شلیک کنید.
  • مدت زمان سوختن انسان‌ها افزایش یافته است. دیگر امکان کشتن انسان‌ها به وسیله‌ی آتش در چند ثانیه‌ی کوتاه وجود نخواهد داشت.
  • انسان‌ها شانس زنده ماندن پس از آتش گرفتن را خواهند داشت. شانس مشخصی برای زنده ماندن انسان‌ها پس از آتش گرفتن وجود دارد (البته این افراد دیگر قادر به حضور در مبارزه و ادامه‌ی درگیری نیستند).
  • NPCهای نوع انسان در زمان تیر خوردن در پا، این موضوع را به خوبی احساس خواهند کرد. اگر به پای یک نفر شلیک کنید، آن شخص شروع به آهسته راه رفتن کرده و یا برروی زمین می‌افتد (زمین خوردن به درصد شانس در نظر گرفته شده بستگی دارد).
  • انسان‌ها آسیب کم‌تری از شما دریافت می‌کنند. از این پس باید با استراتژی بیشتری وارد درگیری شوید (از محیط به خوبی استفاده کنید، همه چیز را به آتش بکشید، دشمن را زمین‌گیر کنید و یا آن‎‌ها را با شلیک به سر به سرعت از پا درآورید).

جدیدترین ماد طراحی شده برای بازی Red Dead Redemption 2 تغییر جالب دیگری را نیز در رفتار NPCها اعمال می‌کند. اگر شما موفق به کشتن یک نفر نشده و تنها او را زخمی کنید، آن شخص می‌تواند با فرار از منطقه دیگران را از حضور شما در آن‌جا و جرائمی که مرتکب شده‌اید، مطلع کند.

  • مدت زمان خون‌ریزی انسان‌‌ها افزایش یافته است. به همین دلیل، شخص زخمی می‌تواند مسافت بیشتری را پیش از مردن طی کند. مطمئن شوید که هیچ کس زنده نمانده است.
  • افراد زخمی به جا مانده از یک درگیری ممکن است به شهر رسیده و به یک شاهد عینی تبدیل شوند.
  • انسان‌ها فورا کشته نخواهند شد. سطح مشخصی از سلامتی در نظر گرفته شده است که با وارد شدن میزان آسیب مورد نیاز و رسیدن به آن سطح، آن شخص دیگر قادر به بلند شدن از جای خود نخواهد بود. با این حال، این افراد همچنان زنده هستند.

اگرچه ماد Ped Damage Overhaul به اصلاحات و تغییرات کوچکی نیاز دارد ولی همچنان می‌تواند به یکی از جذاب‌ترین مادهای موجود برای بازی محبوب Red Dead Redemption 2 و کسانی که از تجربه‌ی بخش تک‌نفره‌ی آن لذت می‌برند، تبدیل شود. این عنوان زیبا هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر قصد خرید بازی را دارید،می‌توانید با توجه به پلتفرم خود،  نقد و بررسی نسخه‌ی کنسولی و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده مطالعه کنید. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

12345678910(29 رای, میانگین آرا 8٫41 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید