آمار جدیدی از فروش بازی‌های Nioh و Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) به ترتیب آمار جدیدی از فروش بازی‌های Dragon Ball Z: Kakarot و Nioh را منتشر کردند. طبق اعلام بندای نامکو، بازی Dragon Ball Z: Kakarot در هفته‌ی اول انتشار خود به فروش ۱٫۵ میلیون نسخه‌ای رسیده و همچنین طبق آمار تیم نینجا، مجموع فروش بازی Nioh از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که حدود یک ماه قبل منتشر گردید. شرکت بندای نامکو انتظار دارد تا پایان سال جاری میلادی حداقل دو میلیون نسخه‌ی دیگر از این بازی به فروش رود. از طرف دیگر فروش بازی Nioh از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرد. تا پایان ماه می سال ۲۰۱۹ میلادی حدود دو میلیون نسخه از این بازی به فروش رفته بود. استودیوی تیم نینجا نیز انتظار دارد تا پایان سال ۲۰۲۰، حداقل یک میلیون نسخه‌ی دیگر از این بازی به فروش رود.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. عنوان Nioh نیز هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی‌های Dragon Ball Z: Kakarot و Nioh را از طریق لینک‌های قرار گرفته مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید