اضافه شدن دایرکت ایکس ۱۲ در به‌روزرسانی جدید نسخه رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 11

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

استودیوی ندررلم (NetherRealm) به تازگی با همکاری استودیوی QLOC، به‌روزرسانی فنی جدیدی را برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرده است که برخی از مشکلات این بازی را حل می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید.

زمانی که بازی Mortal Kombat 11 بر‌روی رایانه‌های شخصی منتشر شد، بازی‌بازان زیادی گزارش دادند که این بازی از مشکلات عذاب آوری رنج می‌برد که تجربه‌ی کلی بازی را مخطل کرده‌اند. حال پس از گذشت تقریبا یکسال از زمان عرضه‌ی بازی، استودیو ندررلم توانسته است تا بخش زیادی از این مشکلات را با به‌روزرسانی‌های فنی حل کند. اما همچنان عده‌ای از بازی‌بازان مشکلاتی نظیر تیک زدن‌ها و افت فریم‌های لحظه‌ای را تجربه می‌کنند و همین عامل باعث شده است تا این استودیو باری دیگر یک به‌روزرسانی فنی را برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی عرضه نماید.

در حالت کلی، این به‌روزرسانی که البته در حالت بتا قرار دارد، قابلیت پشتیبانی از API دایرکت ایکس ۱۲ را به بازی اضافه می‌کند و بازی‌بازان می‌توانند با بهره گیری از این تکنولوژی، عملکرد بهتری را از لحاظ فنی دریافت نمایند.

باید اشاره کنم که اگر در حالت طبیعی، بازی برای شما با فریم ریت ۶۰ و بدون هیچ مشکلی اجرا می‌شود، نیاز نیست که این به‌روزرسانی را استفاده کنید و این به‌روزرسانی تنها برای بازی‌بازانی است که از مشکلات فنی رنج می‌برند.

اینطور که به نظر می‌رسد دو استودیو ندررلم و QLOC در حال تست API دایرکت ایکس ۱۲ برای بازی مبارزه‌ای نسل بعدی خود هستند و قصد دارند تا آشنایی بیشتری را با این تکنولوژی پیدا کنند. این تست را استودیو کودمسترز (Codemasters) نیز با دو بازی F1 2018 و F1 2019 انجام داده بود.

برای دریافت این به‌روزرسانی، کافی است بازی را از پلتفرمی که از آن خریداری کرده‌اید،‌ اجرا نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Lord_Sega گفت:

  مورتال ۱۱ یه افتضاح به تمام معنا توی کل سری کامبت محسوب میشه، داستان الکی،راستر الکی و بدون رزومه، سیستم آنلاین مسخره،مشکلات فنی فراوان،سیستم مبارزات ضعیف، غول آخر چرند…….. همش نقطه ضعف هست

  0
  0
 • alexdel2014 گفت:

  اره اتفاقا منم مشکلاتی مثل افت فریم لحظه ای دارم.
  اما بازیش بسیار جذاب هست و همین چند روز پیش بازی پرمیوم ادشن ۱۸۰ هزار تومن تو فروشگاه ها بود مربوط به تخفیف استیم بود.
  من بازیو گرفتم ولی چون دیگه مثل قدیم واقعا نمیشه با حوصله یه بازیو طی کرد و بازی های دیگه ای هم برای بازی کردن هستش به همین علت من از یه ترینر خوب استفاده کردم و سکه ها رو چند برابر افزایش دادم تا سریعتر بتونم باهاش فقط ایتم ها رو باز کنم نه چیز دیگه ای. Smile
  شخصیت جوکر واقعا خییلی باحال ساختنش. حریف سر سختیه انصافا

  0
  0