به این زودی شاهد عرضه‌ی Metro Exodus در GOG نخواهیم بود

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

بعد از گذشت یکسال از عرضه‌ی بازی Metro Exodus بر‌روی پلتفرم فروش اپیک استور (Epic Store)، مدتی پیش بود که تاریخ عرضه‌ی این بازی بر‌روی پلتفرم استیم (Steam) مشخص شد، اما خبر بد برای کسانی که منتظر نسخه‌ی بدون قفل دی آر ام (DRM-Free) بازی بودند این است که بازی به این زودی‌ها بر‌روی پلتفرم GOG منتشر نخواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید.

از زمانی که قفل DRM وارد صنعت بازی شده است، بسیاری از بازی‌بازان با مشکلات زیادی در هنگام اجرای بازی مورد علاقه‌‌ی خود رو به رو شده‌اند. به همین دلیل، پلتفرم GOG از همان اول بازی‌ها را بدون این قفل منتشر کرده است تا بازی‌بازان بتوانند بدون دخالت این قفل، به تجربه بازی بپردازند. اما مساله اینجاست که تنها تعداد کمی از سازندگان حاضر هستند که بازی و محصول خود را بر‌روی این پلتفرم منتشر کنند و حال به نظر می‌رسد که سازندگان بازی Metro Exodus نیز قصد ندارند تا جدیدترین بازی خود را بر‌روی GOG قرار دهند.

به تازگی زمانی که یکی از بازیکتان در توییتر از سازندگان در مورد زمان عرضه‌ی این بازی بر‌روی GOG سوال کرد، آن‌ها پاسخ دادند‌ “در حال حاضر هیچ برنامه‌‌ی مشخصی‌ برای عرضه‌ی Metro Exodus بر‌روی GOG نداریم”. اما نکته‌ی امید بخش اینجاست که آن‌ها نگفتند این بازی هرگز برای این پلتفرم منتشر نخواهد شد و می‌توان همچنان امید داشت که زمانی در آینده شاهد عرضه‌ی این بازی در GOG باشیم.

هم اکنون، بازی‌های Metro 2033 و Metro Last Light را می‌توانید با ۷۵ درصد تخفیف از پلتفرم GOG خریداری کنید و از گشت و گذار در مناطق آخرالزمانی آن‌ها لذت ببرید.

بازی Metro Exodus قرار است در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۱۵ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) بر‌روی استیم منتشر شود و همچنین بسته الحاقی دوم و پایانی این بازی که Sam’s Story نام دارد، قرار است در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ (۱۱ فوریه‌ی ۲۰۲۰) عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید