تیک-تو هنوز در مورد تاثیر گیم پس برروی فروش The Outer Worlds مطمئن نیست

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بازی The Outer Worlds با فروش بیش از دو میلیون نسخه، قطعاً عنوانی موفق برای هر دو شرکت ابسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) و تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) محسوب می‌شود. حال با این‌که بازی در همان روز اول عرضه، برروی سرویس اشتراکی اکس‌باکس گیم‌پس قرار گرفت، اما حتی مدیرعامل تیک-تو هم دقیقاً نمی‌داند که این سرویس چگونه برروی عملکرد این عنوان تاثیر گذاشته است.

آقای استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل تیک-تو اینتراکتیو، در طی جلسه‌ی مالی اخیر این شرکت اعلام کرد که مشخص کردن خوب یا بد بودن تاثیر انتشار همزمان The Outer Worlds برروی اکس‌باکس گیم‌ پس، کار سختی است. وی اضافه کرد که علی رغم ارائه‌ی رایگان بازی به مشترکین گیم پس، تاکنون دو میلیون نسخه از عنوان محبوب The Outer Worlds به فروش رسیده است.

صحبت کردن در این مورد سخت است. فکر می‌کنم چیزی که همیشه گفته‌ایم این است که به طور معمول، می‌خواهیم جایی باشیم که مشتریان هستند. ما فکر می‌کنیم سرویس‌های اشتراکی، آن‌هایی که هم‌اکنون وجود دارند، بیشتر برای انتشار بازی‌های قدیمی مناسب هستند. اما ما حاضریم که در برخی موارد، زمانی که این کار مناسب آن عنوان به خصوص و همچنین از نظر ما منطقی باشد، شانس خود با این عناوین آزمایشی امتحان کنیم. ما از همکاری بسیار خوبی که با مایکروسافت داریم، راضی هستیم و همچنین از موفقیت بزرگ The Outer Worlds نیز رضایت کامل داریم؛ بازی تاکنون بیش از ۷۵ جایزه برنده شده و ۲ میلیون نسخه از آن نیز به فروش رسیده است. پس هنوز روز‌های اول این پلتفرم‌هاست.واضح است که در روز‌های اول تکنولوژی‌های زیادی مثل استریم قرار داریم. هدف ما این است که جایی باشیم که مشتری آن‌جاست. ما همیشه با ذهن باز به این موضوع نگاه خواهیم کرد.

بازی The Outer Worlds هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. متاسفانه نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان با تاخیر مواجه شده است و در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید