ماد جدید بازی Skyrim با نام Apotheosis معرفی شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

مثل اینکه کار ماد سازان با بازی Skyrim تمام نشده و به تازگی از ماد جدید بازی با نام Apotheosis رونمایی شد که به اندازه‌ی یک بسته‌ الحاقی بزرگ است و عظمت دارد. این بسته‌ الحاقی یا ماد قرار است اواخر امسال منتشر شود. در ادامه با ما همراه باشید.

ماد Apotheosis قرار است داستانی تاریک و حماسی را در دنیایی دست ساز ارائه دهد که شامل سیاه‌ چاله‌ها و مکان‌های اسرار آمیز زیادی است. بازی‌بازان در مجموع ۱۶ قلمرو مختلف را در مناطق Oblivion، Dreamsleeve، Home of the forgotten dead و Battlespire به کاوش خواهند پرداخت.

بازی دارای باس‌هایی است که هر کدام طرز مبارزه و چالش‌های مربوط به خودشان را دارند و مکانیک‌های مختلفی را در خود جای داده‌اند. این ماد همچنین به طور کامل صداگذاری شده و دارای ماموریت‌ها و شخصیت‌های به یاد ماندنی و تاثیر گذاری است که هر کدام ماجرای مختلفی را برای روایت کردن دارند.

علاوه بر این، در مکان‌های مختلفی از بازی می‌توانید آیتم‌های کمیاب و قدرتمندی را از جمله جادو‌ها،‌ زره‌ها،‌ لباس‌ها و سلاح‌های مختلف پیدا کنید و از آن‌ها برای مقابله با دشمنان استفاده نمایید.

به گفته‌ی تیم سازنده، بازی‌بازان در پیشبرد بازی آزادی عمل بسیار زیادی را خواهند داشت و اتفاقات داستانی و همچنین روند کلی داستان بر عهده‌ی بازی‌بازان است. البته سازندگان از قبل هدف مشخصی را برای بازی‌بازان تعیین کرده‌اند اما این به عهده بازی‌بازان است که این هدف را انجام دهند یا خیر. هدف از پیش تعیین شده در این بازی این است که باید قلب لورخان (Heart of Lorkhan) را جمع آوری کرده و به یکدیگر متصل نمایید.

به نظر می‌رسد که با یک ماد بسیار جذاب، هیجان انگیز و غنی طرف هستیم که محتوای زیادی را برای ارائه کردن به طرفداران قدیمی و جدید سری Skyrim تدارک دیده است و می‌توانیم انتظار یک موفقیت بزرگ را برای این ماد داشته باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید