شایعه: بازی The System Shock 3 لغو شده است

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

چند وقتی می‌شد که خبری از The System Shock 3 نبود. این طور که به نظر می‌رسد، توسعه‌ی بازی The System Shock 3 به طور کامل متوقف و لغو شده است. این را یکی از افراد سابق تیم توسعه‌ی بازی می‌گوید.

طبق گفته‌ی یکی از افراد سابق تیم توسعه‌ی The System Shock 3، فرایند ساخت این بازی کاملا متوقف شده است و دیگر خبری از آن نخواهد بود. طبق گفته‌ی این فرد، استودیوی استاربریز (Starbreeze Studios)، دچار بحران داخلی شده است و فشار برروی آن‌ها زیاد است. این فرد که خواسته نامش منتشر نشود، در این باره گفته است:

تیم توسعه‌ی The System Shock 3 دچار سردرگمی شدیدی شده است و به همین سبب، تصمیم گرفتم تا این متن را منتشر کنم. تنها کاری که تیم توسعه‌ی بازی انجام داده است، تکمیل ساخت برخی از پایه‌های بازی و هسته‌ی آن است. با این حال، بخش‌های زیادی از گیم‌پلی و محتوای آن تکمیل نشده است و در حال حاضر توان مالی و فردی رسیدن به نقطه‌ی مطلوب وجود ندارد.

این طور که به نظر می‌رسد، قرار بود The System Shock 3 دچار نوآوری‌های زیادی باشد و گیم‌پلی جذابی را برای بازی‌بازان به ارمغان بیاورد:

توقعات بسیار بالا از The System Shock 3، باعث شد که هزینه‌های زیادی به تیم ما تحمیل شود. تیم استاربریز بسیار کوچک است و نمی‌تواند با سایر استودیوهای AAA رقابت کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با خلاقیت وافر The System Shock 3 را تبدیل به بازی خوبی کنیم. با تمام سختی‌ها سعی داشتیم تا یک بازی جذاب و درخورر انتظارات هواداران تحویل دهیم.

اوضاع برای The System Shock 3 خوب به نظر نمی‌رسد. تعدادی از افراد تیم توسعه‌ی بازی از آن جدا شده‌اند، همچنین توسعه‌دهنده‌ی سابق بازی از کمبود محتوا برای آن گفته است. با این حال، باید منتظر ماند و مشاهده کرد که آیا خبر لغو رسمی این بازی به گوش می‌رسد یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید