دیزنی با اضافه شدن شخصیت Sora به عنوان Super Smash Bros. Ultimate مخالفت کرد

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

Super Smash Bros. Ultimate احتمالا به عنوان شگفت‌انگیزترین بازی کراس اور رسمی در تاریخ ثبت خواهد شد. این عنوان نه تنها تمامی چهره‌های بزرگ فرنچایزهای مختلف نینتندو (Nintendo) را در بر می‌گیرد، بلکه تعداد زیادی از شخصیت‌های کمپانی‌های ترد پارتی هم در آن حضور دارند. اگر شایعات درست باشند، این عنوان قصد داشته با یک کراس اور دیگر هم کراس اور ایجاد کند.

در آخرین قسمت پادکست Kinda Funny Gamecast، عمران خان (Imran Khan)، کارمند سابق یوروگیمر (Eurogamer)، داستان جالبی را که در مورد Super Smash Bros. Ultimate شنیده بود، فاش کرد. او گفت که می‌دانسته نینتندو قصد دارد قهرمان اصلی سری Kingdom Hearts یعنی Sora را به شخصیت‌های Super Smash Bros. Ultimate بیافزاید. ظاهرا این چیزی است که آن‌ها کاملا فعالانه به دنبالش بوده‌اند اما دیزنی (Disney) و به طور خاص دیزنی ژاپن با این درخواست مخالفت کرده‌اند. هرچند واضح است که این ماجرا بیشتر حالت شایعه دارد، اما عمران خان معمولا منبع معتبری است.

سری Kingdom Hearts خود یک کراس اور بین دیزنی و اسکوئر انیکس (Square Enix) است. دیدن کراس اور این سری کراس اور با یک سری کراس اور دیگر مسلما می‌توانست تجربه‌ی جالبی باشد. اخیرا از شخصیت محبوب دیگری شنیده بودیم که احتمالا قرار است به عنوان Super Smash Bros. Ultimate اضافه شود و او کسی نیست جز کرش بندیکوت، شخصیت نمادین و محبوب پلی‌استیشن.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • sonicer گفت:

    کینگدام هارتس برای اسکوئر انیکسه و ربطی به دیزنی نداره. حتی شخصیت سورا ۱ شخصیت جدیده که دیزنی در خلق اون نقشی نداشته. چطور باید دیزنی اجازه باید بده آخه؟ گرچه اونیکه ضرر میکنه اسکوئر و دیزنی هستند.

    0
    0