۳۰ درصد از خریداران سوییچ لایت را دارندگان کنسول اصلی نینتندو سوییچ تشکیل می‌دهند

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

شاید جالب باشد بدانید ۳۰ درصد افرادی که از نینتندو سوییچ لایت استفاده می‌کنند، از دارندگان نینتندو سوییچ معمولی هستند.

به‌تازگی و در آخرین جلسه‌ی پرسش و پاسخ سرمایه‌گذاران شرکت نینتندو، آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، مدیرعامل این شرکت، اطلاعات جالبی از کنسول ترکیبی محبوب سوییچ لایت ارائه داده‌اند. اول از همه ایشان به این موضوع اشاره کردند که ۳۰ درصد افرادی که سوییچ لایت را خریداری کرده‌اند، کنسول اصلی و معمولی را نیز با خود به‌همراه دارند و طبق نتایج به‌دست آمده این آمار تا قبل از تعطیلات کریسمس به ۴۳ درصد نیز رسیده بود.

به‌گفته‌ی فوروکاوا دلیل عمده‌ی استقبال کاربران از سوییچ لایت، تجربه‌ی قبلی آن‌ها در انجام بازی‌های سری Pokémon برروی دستگاه‌های قابل‌حمل محسوب می‌شود. ایشان همچنین اعلام کردند بخش قابل توجهی از خریداران سوییچ لایت را بانوانی تشکیل می‌دهند که برای اولین بار با کنسول‌های خانواده‌ی سوییچ آشنا شده‌اند. گفته می‌شود انتشار عنوان Ring Fit Adventure یکی از دلایل اصلی برای جذب بانوان و نیز گروه‌های سنی مختلف برای نینتندو به‌شمار می‌رود.

به‌علاوه بازی‌ساز محبوب و افسانه‌ای دنیای بازی‌ها، آقای شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) نیز در این جلسه حضور داشتند و زمانی که فرصتش مهیا شد، توضیحاتی دررابطه با فیلم جدید ماریو (Mario) ارائه دادند:

خیلی خواستار ساخت فیلمی از ماریو نبودم اما احساس کردم نینتندو باید محتوای ویدئویی بیشتری داشته باشد. [با این کار] افراد بیشتری از طریق محتویات ویدئویی به آی‌پی‌های ما دسترسی پیدا می‌کنند و به‌دنبال این اتفاق تعداد مخاطبانی که با مجموعه‌های ما آشنا می‌شوند در آینده بیشتر می‌شود.

ایشان همچنین اعلام کردند انتشار بازی‌های نینتندو برروی تلفن‌های همراه مانند Mario Kart Tour و Fire Emblem Heroes میزان افرادی که محصولات این شرکت را تجربه کرده‌اند را “به‌طور تاثیرگذاری افزایش داده است”.

لازم به‌ذکر است سوییچ لایت باوجود این‌که کمی ضعیف‌تر از نسخه‌ی اصلی است و از کنترلرهای جداشدنی نیز بهره نمی‌برد اما ۷۰ درصد خریداران آن را افرادی تشکیل می‌دهند که تاکنون از کنسول‌های نینتندو سوییچ استفاده نکرده‌اند. بنابراین شاید جالب باشد زمانی که سونی و مایکروسافت بر سر رزولوشن و ترافلاپس رقابت می‌کنند، نینتندو راه خود را جدا کرده و بازار مخصوص خود را تشکیل داده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید