بازی Animal Crossing: New Horizons برای دانلود در دسترس قرار گرفت

۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

تا چند وقت دیگر شاهد انشار بازی محبوب و پرطرفدار Animal Crossing: New Horizons برروی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود که تا به الان هواداران زیادی را به سوی خود جلب کرده است. در همین راستا، به تازگی استودیوی سازنده اعلام کرده است که بازی‌بازان و کاربران می‌توانند از طریق فروشگاه eShop بازی مذکور را دانلود و دریافت کنند.

همان‌طور که در جریان هستید، این سری یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های شرکت نینتندو محسوب می‌شود که برخلاف اکثر بازی‌های بزرگ، برروی نمایش یک زندگی مجازی و ارائه‌ی یک تجربه‌ی آرامش بخش تمرکز دارد. حال که جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه یعنی Animal Crossing: New Horizons برروی صدر اخبار بازی‌های ویدئویی نینتندو قرار گرفته به تازگی مشخص گردیده است که این بازی برای دانلود در دسترس قرار گرفته است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، کسانی که بازی Animal Crossing: New Horizons را پیش خرید کرده‌اند، قادر خواهند بود که از طریق فروشگاه eShop این بازی محبوب را دانلود کنند و به محض عرضه‌ی رسمی بازی، شروع به بازی کردن بپردازند.

Animal Crossing:New Horizons در تاریخ جمعه ۱ فروردین‌ ماه سال ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه می شود. تاریخ اولیه‌ی عرضه‌ی بازی سال ۲۰۱۹ بود اما نینتندو به علت کامل‌تر‌ شدن بازی تصمیم گرفت تا بازی را با تاخیر منتشر کند. شایان ذکر است که میزان حجم مورد نیاز برای نصب بازی Animal Crossing: New Horizons نیز حدود ۶٫۲ گیگابایت اعلام شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید