انتظار جدایی شخص مهم دیگری را از راک‌استار نداشته باشید

۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

چندی پیش بود که دن هاوزر (Dan Houser)، یکی از دو موسس استودیوی راک‌استار (Rockstar)، این استودیو را ترک کرد و برادر خود یعنی سم هاوزر (Sam Houser) را به تنهایی در نقش رئیس استودیو رها کرد. حال تیک‌-تو (Take-Two) که شرکت مادر راک‌استار است، به این اتفاق واکنش نشان داده است و معتقد است رفتن دن هاوزر قرار نیست تاثیر بسزایی در عملکرد استودیو داشته باشد.

به تازگی در جلسه‌ای که برگزار شد، تیک-تو گزارشی از چارک سوم سال مالی خود ارائه داد. در این جلسه، سوالاتی از تیک‌-تو به عمل آمد که یکی از آن‌ها، مربوط به جدایی دن هاوزر از استودیوی راک‌استار بود. دن در کنار برادرش سم، یکی از دو موسس استودیوی راک‌استار بود و این دو در کنار هم مسئول روایت داستان سری‌های GTA و Red Dead Redemption بودند. جدایی دن آن‌ قدر شوکه‌کننده بود که باعث شد ارزش سهام تیک-تو بلافاصله ۶ درصد افت کند. استرائوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیر عامل تیک-تو، در پاسخ به نگرانی‌های برخی از سرمایه‌گذاران در مورد راک‌استار، گفت که هیچ مشکل خاصی پیش نخواهد آمد و سم هاوزر مانند همیشه به رهبری تیم ادامه خواهد داد. زلنیک همچنین اعلام کرد که دن هاوزر از بهار سال گذشته استودیو را موقتا ترک کرده بود، پس تیم راک‌استار مشکلی با دائمی شدن این اتفاق ندارد:

خب، دن هاوزر از بهار سال ۲۰۱۹ استودیو را ترک کرده بود. آن زمان این اتفاق موفقی بود، اما سم هاوزر که رئیس استودیو است، تمام کار را به خوبی رهبری کرد. او یک بازیکن و همچنین یک مربی عالی است. راک‌استار هیچ‌گاه به این اندازه قوی نبوده است و ما بسیار هیجان‌زده و خوش‌بین هستیم. همچنین از دن به خاطر خدماتش سپاس‌گزاریم و برای او آرزوی موفقیت داریم.

زلنیک در ادامه گفت که انتظار جدایی‌های مهم بیشتر را از استودیو ندارد و بار دیگر تاکید کرد که سم هاوزر به مدیریت راک‌استار ادامه می‌دهد:

من معمولا به جای دیگران صحبت نمی‌کنم، اما با قاطعیت می‌توانم بگویم که سم به کار خود متعهد است. سم و من به صورت نزدیک همکاری می‌کنیم و باید بگویم که کار کردن با او کل تیم راک‌استار، یک موهبت واقعی است. حقیقتا نمی‌توانستم بیشتر از این به برند راک‌استار افتخار کنم. فکر کنم امسال به خوبی نمایان‌گر قدرت آن‌ها بود. منظورم پشتیبانی از Red Dead Online و GTA Online به صورت همزمان است. دیدیم که چطور این بازی‌ها به رکوردشکنی ادامه دادند.

تیک-تو در این جلسه حرفی از پروژه‌ی بعدی راک‌استار نزد و گفت که این استودیو فعلا به پشتیبانی از Red Dead Online و GTA Online ادامه خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید