استودیوی تیم نینجا مشتاق به ساخت یک آی‌پی کاملا جدید برای پلی‌استیشن ۵ است

۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

مدیر استودیوی تیم نینجا (Team Ninja)، خالق سری اکشن و نقش‌آفرینی Nioh، بیان کرده است که ترجیح می‌دهد برروی توسعه‌ی یک آی‌پی کاملا جدید برای کنسول نسل بعدی شرکت سونی کار کند.

در جدیدترین مصاحبه‌ی انجام شده با وب‌سایت Eurogamer، از آقای یوسوکه هایاشی (Yosuke Hayashi)، مدیر استودیوی تیم نینجا، درباره‌ی کنسول نسل بعدی شرکت سونی سوال پرسیده شد. اگرچه آقای هایاشی رسما به ساخت یک بازی جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۵ اشاره نکردند ولی به گفته‌ی ایشان استودیو تیم نینجا بسیار مشتاق است تا یک آی‌پی کاملا جدید را برای این کنسول ساخته و منتشر کند.

من باور دارم که این کنسول فرصت‌های جدیدی را ایجاد خواهد کرد و ما دوست داریم یک بازی جدید، یک مالکیت معنوی کاملا جدید، را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ خلق کنیم.

براساس صحبت‌های آقای هایاشی، استودیوی تیم نینجا یک آی‌پی جدید را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ ساخته است و به همین دلیل آن‌ها دوست دارند این کار را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز تکرار کنند.

ما سری Nioh را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ ساختیم و دوست داریم همین کار را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز تکرار کنیم.

اولین نسخه از سری Nioh اولین بار در سال ۲۰۱۷ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. دنباله‌ی این بازی یعنی Nioh 2 در آخرین ماه از سال جاری در دسترس هواداران این سری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید آخرین اخبار منتشر شده از این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید