تاریخ عرضه‌ی بازی Metro Exodus برروی استیم مشخص شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

سرانجام پس از گذشت تقریباً یک سال از انتشار بازی Metro Exodus، این عنوان قرار است در هفته‌ی آینده برروی استیم منتشر شود.

بازی Metro Exodus ابتدا قرار بود در هنگام عرضه برروی فروشگاه استیم منتشر شود؛ با این حال چند ماه پیش از عرضه‌ی این عنوان، شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) یک قرارداد انحصاری یک ساله را با اپیک گیمز (Epic Games) به منظور عرضه‌ی بازی برروی فروشگاه اپیک گیمز امضا کرد. پس از این توافق، بازی Metro Exodus از فروشگاه استیم حذف شد. این موضوع و اقدام ناعادلانه موجب خشم و ناراحتی افرادی شد که پیش از این بازی را برروی استیم پیش‌خرید کرده بودند.

با این حال پس از گذشت یک سال از انتشار بازی Metro Exodus، بالاخره این عنوان در هفته‌ی آینده برروی استیم عرضه خواهد شد. طبق اطلاعات ارائه شده، بازی Metro Exodus از تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۱۵ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برروی فروشگاه استیم در دسترس خواهد بود. همچنین بسته الحاقی جدید این بازی که Sam’s Story نام دارد، قرار است در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ (۱۱ فوریه ۲۰۲۰) عرضه شود.

Metro Exodus هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و تحت عنوان «بقایی متفاوت‌تر از همیشه» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید