گیفت کارت
گیفت کارت

کیفیت اجرایی The Wonderful 101: Remastered برروی پلتفرم‌های مختلف مشخص شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

کمپین بسیار موفق بازی The Wonderful 101: Remastered همچنان ادامه دارد و پلاتینوم‌گیمز (Platinum‌Games) نیز در حال به اشتراک گذاری اطلاعات جدید از این عنوان است. حال به تازگی این استودیو در مورد کیفیت اجرایی بازی برروی پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی توضیح داده است.

به لطف به‌روزرسانی صفحه‌ی کیک‌استارتر The Wonderful 101: Remastered، اطلاعات جالبی در مورد کیفیت اجرایی بازی بدست آمده است. توضیحاتی که در ادامه مشاهده می‌کنید، در صفحه‌ی سوالات پرتکرار (FAQ) کیک‌استارتر درج شده‌اند:

آیا می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات فنی بازی در نظر گرفته شده برای The Wonderful 101: Remastered ارائه دهید؟

بله! جزئیات فنی هر پلتفرم به شرح زیر است:

نینتندو سوییچ:

رزلوشن: حالت دستی ۷۲۰P / حالت داک ۱۰۸۰P

نرخ فریم: ۶۰

پلی‌استیشن ۴:

رزلوشن: پلی‌استیشن ۴ ۱۰۸۰P / پلی‌استیشن ۴ پرو ۲۱۶۰P

نرخ فریم: ۶۰

استیم:

رزلوشن: ۱۰۸۰P و برنامه برای پشتیبانی از مانیتور‌های Super Wide در آینده

نرخ فریم: ۶۰

موضوعی که شاید عجیب به نظر برسد، مشخصات فنی محدود نسخه‌ی رایانه‌های شخصی است. اما باید در نظر داشته باشید که پلاتینوم برای توسعه‌ی این بازی برای پلتفرم‌های مختلف از کیک‌استارتر استفاده کرده است و این نشان می‌دهد که استودیو باید این عنوان را با بودجه‌ی محدودی که دارد پورت کند.

همچنین به گفته‌ی توسعه دهندگان، آن‌ها نرخ فریم ۶۰ را برای تمام پلتفرم‌ها هدف قرار داده‌اند، اما این الزاماً به معنی عدم وجود افت فریم نیست. البته این موضوع را باید پس از انتشار بازی بررسی کرد. برای یادآوری باید اضافه کنیم که نسخه‌ی اصلی بازی برروی وی‌یو با رزلوشن ۷۲۰P اجرا می‌شد و علی رغم هدف قرار دادن نرخ فریم ۶۰، در برخی از صحنه‌ی های بسیار شلوغ شاهد افت عملکرد بودیم.

بازی The Wonderful 101: Remastered در ماه آوریل ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر علاقه دارید تا در مورد نحوه‌ی شکل‌گیری کمپین کیک‌استارتر این عنوان اطلاعات بیشتری بدست آورید، پیشنهاد می‌کنیم این مصاحبه‌ را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید