گیفت کارت
گیفت کارت

تعداد ماموریت‌های Nioh 2 مشابه نسخه‌ی اول است

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دیگر زمان زیادی تا انتشار جدیدترین نسخه از سری Nioh باقی نمانده است. در کنار اضافه شدن دشمنان و سلاح‌‎های جدید به بازی، تیم سازنده قابلیت‌های تازه‌ای مانند Yokai Form را نیز به بخش مبارزات اضافه کرده است. حال سوال این‌جا است که با توجه اضافه شدن تمامی این موارد، مدت زمان مورد نیاز برای تمام کردن بازی Nioh 2 در مقایسه با نسخه‌ی نخست چه میزان افزایش یافته است؟

تهیه کننده‌ی بازی Nioh 2، فومیهیکو یوشیدا (Fumihiko Yasuda)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با GameSpot بیان کرده است که تعداد ماموریت‌های اصلی بازی Nioh 2 «تقریبا مشابه» نسخه‌ی اول خواهد بود. با این حال، با توجه به ماهیت بازی، تعیین دقیق مدت زمان مورد نیاز برای تمام کردن بازی کمی دشوار خواهد بود.

از نظر طولانی بودن، این بازی مشابه Nioh 1 است. زمانی که ما تلاش کردیم مدت زمان لازم برای تمام کردن بازی Nioh 1 را مشخص کنیم، این موضوع کاملا به هر بازی‌باز، مهارت آن‌ها و نحوه‌ی بازی کردن آن‌ها بستگی داشت. به همین دلیل، پاسخ به این سوال کمی دشوار است ولی زمانی که من در ماه ژانویه‌ بازی را تمام کردم، این کار حدود ۵۵ ساعت طول کشید.

با توجه به مشابه بودن تعداد ماموریت‌ها در دو نسخه و همچنین در نظر گرفتن این موضوع که تمام کردن بازی Nioh 1 تقریبا به ۶۰ ساعت زمان نیاز داشت، به نظر می‌رسد زمان اعلام شده توسط تهیه کننده‌ی بازی درست باشد و بازی‌بازان می‌توانند انتظار یک ماجراجویی نسبتا طولانی و هیجان‌انگیز را داشته باشند.

با این حال، این سوال نیز مطرح می‌شود که بازی Nioh 2 چه محتوایی را برای کاربران پس از تمام کردن بازی در نظر گرفته است. نسخه‌ی نخست این سری موارد جدیدی مانند درجه‌ی سختی New Game Plus و Abyss را از طریق چندین به‌روزرسان در اختیار کاربران قرار داد. علاوه بر این، تیم سازنده بسته‌های گسترش دهنده‌ی مختلفی را نیز برای بازی عرضه کرد. اگرچه سه بسته‌ی الحاقی مختلف برای بازی Nioh 2 در نظر گرفته شده است ولی سوال این‌جا است که تیم سازنده چه فعالیت‌هایی را در اختیار کاربرانی که بازی را به اتمام رسانده‌اند، قرار خواهد داد؟ متاسفانه تیم سازنده اطلاعات زیادی از محتوای پایانی بازی را منتشر نکرده است و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از سوی آن‌ها منتظر بمانیم.

بازی مورد انتظار Nioh 2 در تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری (۱۳ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید