تریلر جدیدی از بازی Atomic Heart منتشر شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی اکشن و علمی تخیلی Atomic Heart دنیای عجیب و البته جذاب این عنوان را به نمایش گذاشته است.

اگر بازی Atomic Heart را فراموش کرده‌اید، کسی نمی‌تواند شما را سرزنش کند. این بازی در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و از آن زمان تقریبا هیچ خبری از آن منتشر نشده بود. از زمان معرفی بازی، استودیوی ماند‌فیش (Mundfish)، توسعه دهنده‌ی بازی Atomic Heart، از انتشار تریلرهای جدید از گیم‌پلی بازی نیز خودداری کرده و تنها ویدئوهایی کوتاه از این عنوان را به اشتراک گذاشته است. البته جدیدترین تیزر منتشر شده گیم‌پلی بازی را برای لحظاتی بسیار مختصر و کوتاه نمایش می‌دهد که این موضوع می‌تواند نشان دهنده‌ی آمادگی تیم سازنده برای انتشار یک ویدئوی کامل در آینده‌ی نزدیک باشد. آخرین ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی بازی دقیقا یک سال پیش عرضه شده بود.

جدیدترین ویدئوی منتشر شده از بازی Atomic Heart بخش‌هایی جدید از این عنوان را به نمایش گذاشته است. در آغاز تریلر یک کرم مکانیکی غول پیکر را می‌بینیم که در آسمان در حال پرواز است و همان‌طور که از بازی Atomic Heart انتظار دارید، این عجیب‌ترین چیزی نیست که در تریلر مشاهده خواهید کرد. در این ویدئوی ۴۵ ثانیه‌ای، مواردی مانند قابلیت Telekinetic، خروج سیم‌هایی عجیب از کف دست شخصیت اصلی و بسیاری موارد جدید دیگر را شاهد هستیم.

بازی Atomic Heart قرار است یک عنوان جهان‌باز باشد که در یک دنیای موازی جریان دارد. در جهان این بازی، گروه USSR بسیار زودتر از دنیای ما به یک جهش عظیم در تکنولوژی دست یافته و در همان سال‌های اولیه اینترنت و هولوگرام را اختراع کرده است. به همین جهت، در زمان حال ربات‌ها به بخش مهمی از زندگی انسان‌ها تبدیل شده‌اند. با این حال، در سیاره‌ی ۳۸۲۶، این ربات‌ها شورش کرده‌اند. به عنوان مامور KGB، وظیفه‌ی شما سفر به این سیاره و کشف دلیل این اتفاق است.

همان‌طور که گفته شد، اطلاعات زیادی از بازی Atomic Heart در دست نیست. این بازی در زمانی نامشخص برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید