گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش: تاریخ انتشار بازی The Wolf Among Us 2 مشخص شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بر اساس گزارشات جدید منتشر شده در وب‌سایت رددیت به نظر می‌رسد تاریخ انتشار بازی محبوب The Wolf Among Us 2 مشخص شده باشد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

معرفی بازی The Wolf Among Us 2 در مراسم TGA 2019 را می‌توان یکی از سوپرایزهای شگفت انگیز این رویداد به شمار آورد که هواداران و بازی‌بازان بسیاری را شگفت زده کرد. اما موضوعی که در رابطه با این بازی مطرح می‌شود این است که سازندگان چه زمانی را برای عرضه‌ی این بازی در نظر گرفته‌اند. بر اساس گزارشاتی که در وب‌سایت رددیت منتشر شده است، به نظر می‌رسد نباید در سال جاری منتظر بازی The Wolf Among Us 2 باشیم بلکه این بازی قرار است زمانی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. بر همین اساس احتمالا این بازی یک عنوان میان نسلی یا انحصاری پلتفرم‌های نسل نهم خواهد بود. لازم به اشاره است منبعی که این گزارش را منتشر کرده همان منبعی است که پیش از رویداد TGA 2019 از معرفی بازی The Wolf Among Us 2 خبر داده بود.

همچنین منبع مورد نظر گزارش می‌دهد که استودیوی تل‌تیل نه تنها در ساخت بازی عجله‌ای ندارد بلکه در حال حاضر مراحل ساخت بازی موقتا متوقف شده است. به عبارت دیگر بسیاری از بخش‌های بازی و به خصوص مکانیک اصلی گیم‌پلی این عنوان طراحی شده است اما استودیوی AdHoc (استودیویی که از اعضای سابق تل‌تیل تشکیل شده و در ساخت بازی The Wolf Among Us 2 با استودیوی تل‌تیل همکاری می‌کند) قصد دارد تا قبل ار هرچیزی ابتدا نگارش داستان بازی را به اتمام برساند.

در ادامه‌‌ی این گزارش آمده است که برخی از لوکیشن‌های بازی The Wolf Among Us 2 مشخص شده‌اند که عبارتند از Woodlands ،Bigby’s apartmente و دفتر تجاری Bigby.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید که استودیوی تل‌تیل چه برنامه‌ای برای عرضه‌‌ی بازی The Wolf Among Us 2 دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید