رئیس استودیوی سازنده‌ی Gears of War آن را به مقصد بلیزارد ترک خواهد کرد

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

راد فرگوسن (Rod Fergusson)، یکی از قدیمی‌ترین اعضای استودیوی کوآلیشن (Coalition)، به زودی این استودیو را به مقصد بلیزارد (Blizzard) ترک خواهد کرد تا برروی Diablo کار کند.

راد فرگوسن، رئیس استودیویی که مسئول توسعه‌ی Gears of War است، به زودی آن را ترک خواهد کرد. او قرار است مسئول سری Diablo در بلیزارد شود و احتمالا نقش مهمی در توسعه‌ی Diablo IV خواهد داشت. فرگوسن که از سال ۲۰۰۵ مشغول کار برروی سری Gears of War بوده است، این اخبار را امروز در توئیتر به اشتراک گذاشت:

من ۱۵ سال پیش کار برروی Gears of War را آغاز کردم و از آن موقع، این یکی از بزرگ‌ترین لذت‌های زندگی من بوده است. اما الان زمان برای ماجراجویی تازه‌ای فرا رسیده است. من Gears of War را به کوآلیشن می‌سپارم و نمی‌توانم برای تجربه‌ی Gears Tactics صبر کنم.

وی در ادامه در مورد مقصد بعدی خود گفت:

با آغاز ماه مارس، من به بلیزارد خواهم پیوست تا برروی فرنچایز Diablo کار کنم. ترک کردن موقعیت کنونی‌ام تلخ و شیرین است، چرا که من عاشق Gears of War، هواداران و تمامی اعضای کوآلیشن و اکس‌باکس هستم.

قطعا پیوستن فرگوسن به بلیزارد، خبر خوبی برای این شرکت است. چرا که سال گذشته دو تن از موسسان بلیزارد یعنی فرنک پیرس (Frank Pearce)  ومایک مورهیم (Mike Morhaim) این استودیو را ترک کردند. همچنین کارگردانان Hearthstone یعنی داستین برودر (Dustin Browder)، اریک دادز (Eric Dodds) و جیسون چیس (Jason Cheyes) نیز دیگر در بلیزارد مشغول به کار نیستند.

به این ترتیب، Gears Tactics آخرین عنوان از سری Gears خواهد بود که فرگوسن در آن نقشی دارد. Gears Tactics که یک بازی در ژانر استراتژی نوبتی است، در تاریخ ۲۸ آوریل (سه شنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) برروی رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید