اطلاعات جدیدی از بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

پس از چندین سال انتظار، بالاخره در ماه مارس سال جاری شاهد نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Animal Crossing تحت عنوان Animal Crossing: New Horizons خواهیم بود. این سری یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین آی‌پی‌های شرکت نینتندو محسوب می‌شود که برخلاف اکثر بازی‌های بزرگ، برروی نمایش یک زندگی مجازی و ارائه‌ی یک تجربه‌ی آرامش بخش تمرکز دارد. حال به تازگی اطلاعات جدیدی از این بازی در دسترس قرار گرفته که شاید برای بسیاری از کاربران جالب نباشد.

پیش از این مشخص شده بود که تنها یک ذخیره می‌توانید برروی کنسول خود برای بازی Animal Crossing: New Horizons داشته باشید. این نکته بدون توجه به این است که شما چه تعدادی اکانت برروی کنسول نینتندو سوییچ خود داشته باشید. حال به تازگی اخبار و اطلاعات بیشتری از این بازی مورد انتظار در دسترس قرار گرفته‌اند که از محدودیت بیشتر بازی‌بازان و کاربران در Animal Crossing: New Horizons حکایت می‌کنند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی‌بازان قادر به انتقال فایل ذخیره‌ای بازی خود به کنسول‌های نینتندو سوییچ دیگر نخواهند بود. به این معنا که اگر در این فکر بوده‌اید تا بازی خود را بین کنسول‌های نینتندو سوییچ معمولی و نسخه‌ی Lite منتقل کرده و بازی خود را در کنسول دیگری ادامه دهید، باید بگوییم که امکان آن نخواهد بود. علاوه بر این مورد، اگر شما فایل ذخیره‌ای که تنها برروی کنسول شما قرار دارد را از دست بدهید، به نوعی تمام ساعت‌ها تلاش شما از بین خواهند رفت و قابل بازیابی نخواهند بود. شایان ذکر است که میزان حجم مورد نیاز برای نصب بازی Animal Crossing: New Horizons حدود ۶٫۲ گیگابایت اعلام شده است.

Animal Crossing:New Horizons در تاریخ جمعه ۱ فروردین‌ ماه سال ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه می شود. تاریخ اولیه‌ی عرضه‌ی بازی سال ۲۰۱۹ بود اما نینتندو به علت کامل‌تر‌ شدن بازی تصمیم گرفت تا بازی را با تاخیر منتشر کند. منتظر ارائه‌ی جزئیات بیشتر از این بازی باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید