گزارش: بازی جدید Batman یک ریبوت است و در پاییز سال آینده منتشر خواهد شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

منابع معتبری تایید کرده‌اند که Batman جدید استودیوی وارنر بروز مونتریل (WB Montreal) یک “ریبوت نرم” از فرنچایز تحسین‌شده‌ی Batman: Arkham خواهد بود. این خبر برای کسانی که منتظر دنباله‌ای بر این سری محبوب بودند، شوکه‌کننده خواهد بود. گفته شده که در ابتدا دنباله‌ای برای Arkham Knight مد نظر بوده که در آن فرزند بروس وین (Bruce Wayne) یعنی دیمین وین (Damian Wayne) وارث ماسک و شنل شده است. این پروژه پیش از آن که وارنر بروز مونتریل بتواند آن را در مراسم گیم آواردز ۲۰۱۶ رونمایی کند لغو شد. پس از آن یک سری ایده‌های مختلف و تغییرات مدیریتی در تیم وجود داشت تا این که استودیو در نهایت تصمیم گرفت یک شروع تازه به دور از جهان Arkham داشته باشد.

بتمن جدید آغاز یک جهان جدید و احتمالا منسجم برای بازی‌های شرکت DC خواهد بود. با فاصله‌ی کوتاهی پس از انتشار این بازی در پاییز آینده، یک بازی نسل جدید از DC توسط خالقان فرنچایز Batman: Arkham یعنی استودیوی راکستدی (Rocksteady) منتشر خواهد شد. نقشه‌ی راه پس از آن چندان روشن نیست. بعضی از منابع به یک عنوان نسل جدید برای شخصیت Superman اشاره کرده‌اند که در وارنربروز در دست توسعه است (نه توسط راکستدی) اما هنوز چیزی تایید نشده است.

جزئیات داستان و گیم پلی هنوز به شدت مخفی نگاه داشته می‌شود. ما تا اینجا می‌دانیم که این عنوان یک بت فمیلی (Batfamily) قابل بازی، محفل جغدهای مشهور (Court of Owls) و برای نخستین بار، حالت چندنفره را به فرنچایز اضافه خواهد کرد.

وارنر بروز مونتریل نخستین بار در تابستان گذشته و در سال روز هشتاد سالگی بتمن، ساخت بازی جدید بتمن را با انتشار نماد League of Shadows به صورت ضمنی تایید کرد. سپس بعد از چهار ماه سکوت، نماد دیگری توسط آن‌ها منتشر شد که احتمالا مربوط به اداره‌ی پلیس شهر گاتهام می‌باشد. هنوز نمی‌دانیم که آیا این نمادها به تاریخ انتشار احتمالی بازی اشاره دارند یا نه، اما می‌توانید مطمئن باشید به زودی اخبار بیشتری در این مورد خواهیم شنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید