گیفت کارت
گیفت کارت

بسته‌ی Outback Relief بازی Call of Duty: Modern Warfare درآمدی معادل ۱٫۶ میلیون دلار داشته است

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

بسته‌ الحاقی Outback Relief بازی Call of Duty: Modern Warfare که طبق اعلام قبلی، تمام سود حاصل از آن خرج مقابله با آتش‌سوزی‌های استرالیا خواهد شد، توانسته بیش از ۱٫۶ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

این بسته‌ شامل یک سری آیتم‌های ظاهری است که تم استرالیایی دارند. این آیتم‌ها شامل یک اسکین کوآلا برای اسلحه‌، نشان، کارت احضار و البته، یک کلاه استرالیایی هستند. این بسته پیش از کمپین خیریه‌ی اکتیویژن (Activision) عرضه شده بود، با این حال ماه گذشته اعلام شد که تمام درآمد قبلی و بعدی این بسته خرج مقابله با آتش‌سوزی‌های استرالیا می‌شود. اکتیویژن امروز توئیت زیر را منتشر کرد:

با هم دیگر هستیم. جامعه‌ی Call of Duty امروز بیش از ۱٫۶ میلیون دلار برای مقابله با آتش‌سوزی‌های استرالیا کسب کرده است.

اکتیویژن در یک پست وبلاگ اعلام کرد که این پول دقیقا چطور خرج خواهد شد. این پول قرار است به دست سازمان Direct Relief، یک سازمان خیریه‌ی بین‌المللی، برسد. در ادامه مدیر جامعه‌ی Call of Duty از تمام بازی‌بازان قدردانی کرد:

تمام بازی‌بازان Call of Duty از همه‌جای دنیا برای کمک به مقابله با این تراژدی جلو آمدند. ما مفتخریم از اینکه با درآمد بسته‌ی Outback Relief به این هدف کمک می‌کنیم. از همه به خاطر سخاوت‌شان سپاس‌گزاریم.

آتش‌سوزی‌های استرالیا از ماه ژوئن ۲۰۱۹ آغاز شدند، اما حوالی سال نوی ۲۰۲۰ به حد فاجعه رسیدند. در مجموع ۱۸٫۶ میلیون هکتار زمین سوخته شد، ۳۴ انسان و همچنین بیش از یک میلیارد حیوان کشته شدند. حتی احتمال می‌رود برخی گونه‌ها منقرض شده باشند. همین مهم باعث شد تا بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی، برای کمک به استرالیا پیش‌قدم شوند. یوبی‌سافت (Ubisoft) در ابتدا ۳۰ هزار دلار به صلیب سرخ استرالیا کمک کرد و سپس بانجی (Bungie)، اکتیویژن و هامبل باندل (Humble Bundle) نیز به این جریان پیوستند.

شایان ذکر است که تنها سود حاصل از بسته‌ی Outback Relief برای خیریه ارسال می‌شود، پس این بسته هیچ هزینه‌ای برای اکتیویژن و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) نداشته است. هر چند ۱٫۶ میلیون دلار رقم شگفت‌انگیزی است، اما به نظر می‌رسد شرکتی به بزرگی اکتیویژن می‌توانست تمام پول حاصل از فروش این بسته را برای خیریه اهدا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید