شایعه: در ماه فوریه، شاهد دو Nintendo Direct خواهیم بود

شایعات شنیده شده‌ی پیرامون نینتندو، حاکی از این موضوع هستند که در ماه جاری میلادی شاهد دو برنامه‌ی نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) خواهیم بود. طبق این شایعات، یکی از این دو برنامه به طور کامل به بازی Animal Crossing: New Horizons اختصاص خواهد یافت.

این خبر غیر رسمی که از طریق یکی از اعضای نینتندو اینسایدر (Nintendo Insider) منتشر شده است، با در نظر گرفتن عدم پخش نینتندو دایرکت در ماه گذشته، به احتمال بسیار زیاد به تحقق خواهد پیوست. لازم به ذکر است که در ماه ژانویه، برنامه‌ی نینتندو دایرکت جای خود را به Pokémon Direct و Super Smash Direct داده بود.

این فرد با نام کاربری Zippo، با انتشار جمله‌ی زیر در شبکه‌ی اجتماعی خود، اولین بار به این شایعه دامن زد:

(در این ماه) دو نینتندو دایرکت خواهیم داشت و احتمالاً همه حدس زده‌اید که دلیل آن چیست. در مورد زمان بندی برنامه‌ها نیز مطمئن نیستم، اما به‌نظر برنامه‌ی اختصاصی Animal Crossing: New Horizons برای ۲۰ فوریه تنظیم شده است.

همچنین، در ماه گذشته شایعاتی در مورد احتمال معرفی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Mario شنیده می‌شد که به تحقق پیوست. علاوه براین، شایعاتی مبنی بر عدم انتشار قسمت دوم از بازی Breath of the Wild در سال جاری نیز شنیده می‌شد که با توجه به خبر طول کشیدن بیش از اندازه‌ی مراحل ساخت آن، به‌نظر این شایعه نیز به واقعیت تبدیل خواهد شد. در مجموع، با اینکه حساب کاربری این شخص معتبر است، اما به هر حال باید به این خبر برچسب شایعه چسبانده شود تا اینکه نینتندو به صورت رسمی آن را منتشر کند.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 9٫60 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید