Activision، مبلغ ۱٫۶ میلیون دلار را به موسسه‌ی خیریه‌ی Direct Relief استرالیا اهدا کرد

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

چندی پیش، خبری مبنی بر برگزاری رویدادهای خیریه‌ی مختلف، از سوی شرکت‌های بزرگِ فعال در زمینه‌ی بازی‌های ویدئویی برای جبران خسارت‌های آتش‌سوزی اخیر در کشور استرالیا منتشر شده بود. حال، منابع رسمی اعلام کرده‌اند که رویداد خیریه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare، با جمع آوری مبلغ قابل توجه ۱٫۶ میلیون دلار به پایان کار خود رسیده است.

پیش‌تر، اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) اعلام کرده بودند که درآمدهای حاصل از فروش محتوای “Outback Relief Pack” برای بازی Modern Warfare را به کمک به جبران خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی اخیر در استرالیا اختصاص خواهند داد. حال، با اعلام جمع آوری مبلغ ۱٫۶ میلیون دلار، این مبلغ از سوی شرکت‌های مذکور به صندوق موسسه‌ی دایرکت ریلیف (Direct Relief) واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است که موسسه‌ی دایرکت ریلیف، در حال جمع‌آوری اقلام اولیه و تجهیزات درمانی از سراسر استرالیا است و واریز چنین مبالغی از سوی شرکت‌های معروف نشر و تولید بازی‌های ویدئویی، کمک بسیار زیادی به این عمل خواهد کرد.

بایرون بید (Byron Beede)، مدیر عامل Call of Duty، طی مصاحبه‌ای در این زمینه گفت:

مردم و شرکت‌های شناخته شده در سراسر جهان، برای جبران خسارات این فاجعه وحشتناک متحد شده‌اند و ما مفتخریم که در این راه قدمی برداشته‌ایم. با اینکه ما تنها درآمد حاصل از فروش محتوای Outback Relief را به این عمل اختصاص داده‌ایم، اما از همه بخاطر سخاوت خود سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر اهدای این کمک مالی خواهیم بود.

توماس تای (Thomas Tighe)، مدیر موسسه‌ی دایرکت ریلیف، در این باره اظهار داشت که:

این اقدام اکتیویژن و اینفینیتی وارد، برای دایرکت ریلیف بسیار ارزشمند است و ما از صمیم قلب از آن‌ها سپاسگزار هستیم. اما از آن‌ها بیشتر، حمایت بی‌اندازه‌ی جامعه Call of Duty است که همه‌ی ما را شگفت زده کرده است.

این درآمد از فروش محتوای الحاقی Outback Relief Pack، تنها در ماه ژانویه جمع‌آوری شده است. این محتوای الحاقی، با قیمت ۱۸ دلار برای دارندگان بازی Modern Warfare در دسترس است که شامل پوسترهای مختلف، یک بلوپرینت اسلحه‌ی لجندری و چندین آِیتم دیگر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • MR_Redmond گفت:

  دوستان تعجب نکنید الان نون اکتیویژن تو روغنه با پلیر ها و بخش آنلاین و خرید های درون برنامه ای.
  Call of duty mw 2019
  Call of duty bo4 هنوز پلیر داره
  Call of duty mobile
  Destiny 2 و dlc ها
  Crash team racing
  Crash bandicoot

  0
  0