تاریخ انتشار بازی Hero Must Die. Again مشخص شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

شرکت دجیکا گیمز (Degica Games)، ناشر بازی Hero Must Die. Again، امروز اعلام کرده است که این عنوان در تاریخ ۷ اسفند ماه سال جاری (۲۶ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. کاربران کنسول نینتندو سوییچ باید یک روز بیشتر از دیگران برای تجربه‌ی این بازی منتظر بمانند.

شرکت دجیکا گیمز توضیحات زیر را در باره‌ی بازی Hero Must Die. Again منتشر کرده است:

شما یک قهرمان هستید و آخرین چیزی که به خاطر می‌آورید، مبارزه با شیطانی با نام Guile و شکست دادن این شیطان برای نجات جهان است. با این حال، به نظر می‌رسد شما نیز در جریان این مبارزه کشته شده‌اید و دیگر نمی‌توانید کسی که در کنار شما مبارزه کرده است را به خاطر بیاورید. به خاطر کار بزرگی که انجام داده‌اید، خدایان به شما ۵ روز فرصت داده‌اند تا کارهای خود را به پایان برسانید. با این حال، با گذشت هر روز، شما ضعیف‌تر و ضعیف‌تر می‌شوید.

یک بازی نقش‌آفرینی معکوس از تهیه کننده‌ی مشهور شوجی ماسودا (Shoji Masuda) درباره‌ی گذر عمر و مرگ که پیش از این تنها در ژاپن و برروی کنسول پلی‌استیشن ویتا در دسترس بوده است.

ویژگی‌های کلیدی

  • یک بازی نقش‌آفرینی معکوس در جهانی فانتزی که در آغاز، قهرمان داستان در قوی‌ترین حالت خود بوده و به مرور زمان ضعیف‌تر می‌شود.
  • ۵۰ پایان مختلف براساس عملکرد قهرمان داستان
  • ۸ قهرمان مختلف با شخصیت‌ها و اهداف مختلف
  • به سراغ جهانی بروید که به تازگی آن را نجات داده‌اید. مشکلات دنیا را حل کرده و آن را به سمت بهترین آینده‌ی ممکن هدایت کنید.

شما می‌توانید برخی از تصاویر مربوط به این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید