کارگردان عنوان Shovel Knight قصد دارد عناوین دیگری از این سری بسازد

Shovel Knight تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین عناوین مستقل شده است. شخصیت این عنوان تبدیل به نوعی سفیر برای بازی‌های مستقل شد و توانست علاوه بر باز کردن راهش به عنوان یکی از شخصیت‌های Super Smash Bros. Ultimate، تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین عناوین مستقل تاریخ هم بشود. این عنوان چندین بسته گسترش‌دهنده و عناوین فرعی دریافت کرد و در نهایت با Shovel Knight Dig به کارش پایان داد. اما کارگردان سری قصد ندارد این را به عنوان پایان کار شوالیه در نظر بگیرد.

کارگردان Shovel Knight، شان ولاسکو (Sean Velasco) در مصاحبه‌ای اخیرا به سوالات متعددی در مورد این سری پاسخ داد. او در مورد آینده‌ی فرنچایز گفت که قصد دارد ماجراهای Shovel Knight را ادامه دهد اما Dig پایان داستان Treasure Trove بوده است. سندی گوردون (Sandy Gordon)، کارگردان استودیوی یات کلاب گیمز (Yacht Club Games) در این مصاحبه گفت:

داستان The Shovel Knight در Treasure Trove به پایان می‌رسد اما امیدواریم بتوانیم در آینده ماجراجویی‌های خیلی زیادی با Shovel Knight داشته باشیم. امید داریم که برای مدتی طولانی بتوانیم بازی‌های Shovel Knight را تولید کنیم و Dig به احتمال زیاد نسخه‌ی بعدی خواهد بود.

عنوان Shovel Knight و بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی متعددش هم اکنون بر روی پلتفرم‌های متعدد، از جمله رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس می‌باشد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان موفق را از این نشانی در وب‌سایت گیمفا مطالعه بفرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • lastofus2 گفت:

    خداییش شول نایت ابرشاهکاری با گرافیک پیکسلی بود سگی حال کردم و جالبه نمرش با اینکه هیچ ایرادی نداشت نویسنده این سایت در نقد بهش ۹ داد گفتم چرا؟ گفت باید نمرش از بازی های بزرگ کمتر باشه دیگه :reallypissed: خواهش میکنم نمرش رو ۱۰ کنید و این بازی رو از دست ندید. به شدت منتظر نسخه بعدی هستم