یکی از هواداران ویدئویی برای معرفی کنترلر DualShock 5 ساخته است

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

جزئیات اندکی از کنسول پلی‌استیشن ۵ و اطلاعاتی نیز به صورت پراکنده از کنترل این کنسول منتشر شده است که همین موضوع بازار شایعات را داغ می‌کند. حال به تازگی یکی از کاربران ویدئویی ساخته که در این ویدئو به ویژگی‌های کنترلر کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌پردازد.

سونی هنوز به صورت رسمی از کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی نکرده و تا به امروز از طرح و جزئیات نهایی این کنسول اطلاعی نداریم. اما یکی از کاربران یوتیوب با نام Giuseppe Spinelli بر اساس شایعات منتشر شده و اطلاعاتی که تا به حال از کنترلر کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد، ویدئویی ساخته که در این ویدئو به معرفی کنترلر DualShock 5 و ویژگی‌های آن می‌پردازد.

این ویدئو به گونه‌ای حرفه‌ای ساخته شده است که شاید اگر متن خبر را نخوانید و تنها ویدئو را مشاهده کنید گمان کنید که این ویدئو به صورت رسمی منتشر شده است اما در واقع این طور نیست و گمان نمی‌کنم دستپخت سونی به پای ویدئوی منتشر شده برسد. شما می‌توانید ویدئوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

اگرچه این ویدئو رسمی نیست اما اگر سونی بتواند چنین کنترلری با چنین شکل و شمایل و ویژگی‌هایی بسازد، قطعا DualShock 5 یک کنترلر خاص خواهد بود.

نظر شما در رابطه با ویدئوی منتشر شده چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید