گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Daemon X Machina برروی رایانه‌های شخصی مشخص شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

همان‌طور که تیم سازنده‌ی بازی Daemon X Machina وعده داده بود، این عنوان تا چند روز دیگر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Daemon X Machina از سری عناوین جذاب به سبک اکشن است که اواخر سال گذشته برروی نینتندو سوییچ عرضه شد و مورد استقبال دارندگان این کنسول نیز قرار گرفت. در این بازی باید با انتخاب شخصیت و سلاح‌ دلخواه خود به نبرد با دشمنان عجیب زیادی پرداخته و لحظات مهیجی را رقم بزنید. همچنین قابلیت ارتقای شخصیت‌ها برای بازی‌بازان فراهم شده است. چندی پیش هم به‌روزرسانی ۱٫۲٫۰ این بازی منتشر کرد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

طبق اخبار جدید سازندگان، آگاه شدیم که Daemon X Machina در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ (۱۳ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. ظاهرا استودیوی ایکس‌سید گیمز (XSEED Games) ناشر این بازی خواهد بود. قابل ذکر است که تمام به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی بازی در این نسخه موجود خواهند بود تا بازی‌بازان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید