ماد جدید GTA V آن را به یک بازی واقعیت مجازی کامل تبدیل می‌کند

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

به نظر می‌رسد یک مادساز، بالاخره توانسته بازی GTA V را به صورت کامل و رضایت‌بخش با هدست‌های واقعیت مجازی سازگار کند. این حالت جدید به شما اجازه می‌دهد تا حتی کات‌سین‌های بازی را به صورت واقعیت مجازی ببینید.

با ظهور اولین نسل از هدست‌های واقعیت مجازی، تعداد زیادی از مادسازها تلاش کردند تا GTA V را با این هدست‌ها سازگار کنند. نتایج اکثرا جالب نبودند، چرا که این بازی شامل انیمیشن‌های پیچیده، کات‌سین‌های سینمایی و موارد دیگری است که برای واقعیت مجازی طراحی نشده‌اند. همین باعث می‌شد تا بازی نتواند تجربه‌ی روانی را با هدست‌های واقعیت مجازی به بازی‌باز ارائه دهد.

سال‌ها از آن زمان می‌گذرد و کاربری در Reddit با نام LukeRoss00، توانسته تا ماد خود در این زمینه را بهبود ببخشد. این ماد که در ابتدا تنها به شما اجازه‌ی تجربه‌ی برخی از بخش‌های بازی با هدست‌های Oculus Rift را می‌داد، حال بازی را تبدیل به یک تجربه‌ی کامل واقعیت مجازی می‌کند. LukeRoss00 حتی کات‌سین‌های بازی را نیز تا حد اعلی به این بخش اضافه کرده است و بدون مشکل می‌توانید به تجربه‌ی بازی به صورت واقعیت مجازی بپردازید. این کاربر بازی را با هدست واقعیت مجازی به پایان رسانده تا مطمئن شود تمامی ویژگی‌های آن به درستی کار می‌کنند.

این ماد از فناوری Multisample anti-aliasing نیز استفاده می‌کند تا بازی رنگ‌های تندتری را به نمایش بگذارد. این ماد برای هدست‌های Oculus Rift و SteamVR طراحی شده است، اما بسیاری از کاربران در بخش نظرات، اعلام کرده‌اند که ماد به خوبی با هدست HTC Vive نیز کار می‌کند.

هم اکنون می‌توانید با مراجعه به وبسایت Github، این ماد را برروی رایانه‌ی خود دانلود کنید. نقد و بررسی این بازی در وبسایت گیمفا نیز به قلم امیر محمد جیریایی از طریق این لینک قابل دسترسی است.

12345678910(38 رای, میانگین آرا 7٫16 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید