تاریخ انتشار بازی Iron Danger مشخص شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

به تازگی استودیوی اکشن اسکواد (Action Squad) با همکاری شرکت ددلیک انترتینمنت (Daedalic Entertainment) ناشر بازی Iron Danger، از تاریخ انتشار این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرده‌اند.

بازی Iron Danger یک عنوان نقش آفرینی تاکتیکی و نوبتی است که نخستین بار در سال ۲۰۱۸ توسط استودیوی اکشن اسکواد (Action Squad) معرفی شد. بازی در دنیای فانتزی جدیدی جریان دارد و شما در نقش کیپونا (Kipuna) قرار می‌گیرید؛ یک دختر روستایی ساده که قدرتی کیهانی را به دست می‌آورد. چنین قدرتی به او امکان دسترسی به قلمرو زمان و مرگ را می‌دهد. یکی از ویژگی‌های اصلی مبارزات بازی Iron Danger، مکانیزم تغییر زمان است. به این صورت که بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در هر لحظه بازی را به عقب برگردانند و به نوعی یک فرصت مجدد در اختیار خواهند داشت تا از این فرصت برای حمله به دشمنان در زمان مناسب استفاده کنند. در این صورت آن‌ها قادرند تا ابتدا حمله‌های دشمن را شناسایی کرده و در صورت شکست در مبارزه، زمان را به عقب بازگردانند تا در فرصت مجدد بتوانند از این حملات جاخالی داده و یا آن‌ها را خنثی سازند.

حال به تازگی استودیوی اکشن اسکواد با همکار شرکت ددلیک انترتینمنت (Daedalic Entertainment) ناشر بازی Iron Danger، از تاریخ انتشار این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرده‌اند. بر همین اساس بازی Iron Danger در تاریخ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ (۲۵ مارس ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. هنوز تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسول‌های نسل هشتمی این عنوان مشخص نیست.

شما می‌توانید تریلر جدید بازی Iron Danger را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید