آلبوم موسیقی‌های بازی Death Stranding به صورت رسمی به فروش می‌رسند

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

طبق خبری که هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) در توییتر خود منتشر کرده است، آلبوم رسمی موسیقی‌‌های بازی Death Stranding که با همکاری گروه‌هایی نظیر Low Roar و CHVRCHES ساخته شده بود، به صورت لایسنس شده در فروشگاه‌های دیجیتالی مربوطه به فروش خواهد رسید.

از زمان انتشار بازی Death Stranding، می‌توان ادعا کرد که گیم‌پلی این بازی باعث شد تا اختلاف سلیقه‌ای بین بازی‌بازان بیش از پیش نمود پیدا کند. اما کسانی که عاشق این بازی شده بودند و حتی کسانی که برای دقایقی این بازی را تجربه کرده بودند، همه در یک موضوع با یکدیگر هم نظر بودند و آن موضوع، شاهکار بودن طراحی بصری و موسیقی‌های این بازی بود.

در واقع استدیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، با گزینش صحیح از بین سبک‌های موسیقی و استفاده از گروه‌هایی که توان ساخت موسیقی‌های سطح اول را داشتند، باعث شد تا از موسیقی‌های بازی Death Stranding چنین تمجید و تحسینی به عمل بیاید. استفاده از هنرمندانی چون گروه‌های Low Roar و CHVRCHES باعث شد تا آلبوم موسیقی‌های این بازی، پای خود را فراتر از نام Death Stranding Soundtracks بگذارد و آن را در میان آلبوم‌های موسیقی مجزا از بازی هم ببینیم.

استدیو کوجیما پروداکشنز، امروز با به اشتراک گذاشتن موسیقی متن کامل Death Stranding با فروشگاه‌های اختصاصی موسیقی در سراسر جهان، از انتشار نسخه‌ی لایسنس شده‌ی این آلبوم خبر داد. لازم به ذکر است که این آلبوم، با دو آلبومی که قبلاً از این بازی منتشر شده بودند فرق دارد و الحاقیات جدیدی مثل آلبوم Death Stranding: Timefall نیز در آن مشاهده می‌شود.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و قرار است تا در سال جاری میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود. همچنین می‌توانید تا از طریق موسیقی گیمفا، به موسیقی‌های متن بازی Death Stranding نیز دسترسی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید