تاریخ انتشار بازی Granblue Fantasy: Versus مشخص شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

استودیوی سای گیمز (Cygames) و شرکت سیستم آرت ورکس (Arc System Works) امروز با برگزاری یک کنفرانس خبری، از تاریخ دقیق انتشار بازی Granblue Fantasy: Versus در ژاپن و غرب رونمایی کرده‌اند.

یکی از محبوب‌ترین عناوین عرضه شده برروی گوشی‌های هوشمند، حالا تلاش دارد در ظاهر و سبکی جدید خود را به هواداران کنسول‌ها نیز معرفی کند. استودیوی سای‌گیمز، سازنده‌ی بازی Granblue Fantasy: Versus، تمرکز ویژه‌ای را برروی سرعت و کیفیت بالای انیمیشن‌ها و مبارزات بازی جدید خود گذاشته‌اند. این استودیو پیش از این اعلام کرده بود که تنها زمانی تاریخ انتشار بازی را اعلام خواهد کرد که این عنوان آماده‌ی عرضه باشد و به نظر می‌رسد انتظار هواداران به پایان رسیده است.

در جریان یک کنفرانس خبری که امروز برگزار شد، تیم سازنده رسما اعلام کرد که بازی Granblue Fantasy: Versus اوایل ماه جاری میلادی در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. بازی مبارزه‌ای Granblue Fantasy: Versus در تاریخ ۱۶ بهمن ماه سال جاری (۶ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران ژاپنی قرار خواهد گرفت. البته نسخه‌ی غربی بازی نیز با فاصله‌ی زمانی کوتاه و در تاریخ ۱۳ اسفند ماه سال جاری (۳ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی)، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در حال حاضر، این بازی قرار است به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

استودیوی سازنده اخیرا تریلرهای مختلفی با محوریت‌ شخصیت‌های بازی همچون Lavida و Percival را منتشر کرده بود. خبر خوب این است که دیگر زمان زیادی تا انتشار بازی باقی نمانده است و هواداران می‌توانند شخصا لذت مبارزه با این شخصیت‌ها را امتحان کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید