نام اصلی بازی Project Xehanort مشخص شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

چندی پیش بود که اسکوئر انیکس (Square Enix) از بازی موبایلی سری Kingdom Hearts رونمایی کرد. آن بازی نام دقیقی نداشت و اسکوئر انیکس آن را Project Xehanort می‌خواند.

Kingdom Hearts: Dark Road قرار است نام نسخه‌ی بعدی سری Kingdom Hearts باشد. نسخه‌ای که فقط برروی تلفن‌های هوشمند عرضه خواهد شد. پیش از این اسکوئر انیکس اعلام کرده بود اگر کاربری بتواند نام اصلی بازی را حدس بزند، جوایزی به او اهدا خواهد شد. با این حال، کسی موفق به حدس زدن دقیق نام این بازی نشد. توئیت رسمی اسکوئر انیکس برای معرفی بازی به شرح زیر است:

به نظر می‌رسد بازی‌های زیادی در حال معرفی هستند، پس ما هم بازی خود را کمی زودتر معرفی می‌کنیم. Kingdom Hearts: Dark Road نام این بازی است.

اسکوئر انیکس ویدئوی کوتاهی را نیز همراه این رونمایی منتشر کرد، اما این ویدئو تنها چند ثانیه است و جز نشان دادن عنوان رسمی بازی، هیچ اطلاعات دیگری را در اختیار بازی‌بازان قرار نمی‌دهد. در حال حاضر مشخص نیست این بازی قرار است چه نقشی در داستان دنیای Kingdom Hearts داشته باشد.

Kingdom Hearts: Dark Road قرار است به صورت رایگان برای دستگاه‌های آمازون و سیستم‌ عامل‌های IOS و اندروید منتشر شود. سری Kingdom Hearts پیش از این میزبان بازی موبایلی Kingdom Hearts Union X بوده است. تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این بازی اعلام نشده است، اما بازی به صورت حدودی در بهار ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید