دو رئیس سابق استودیو بایوور در حال کار برروی عنوان جدیدی هستند

۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

دو تن از روسای سابق استودیو بایوور (Bioware)، به تازگی با هم متحد شده‌اند و قصد دارند با تشکیل استودیوی جدید، یک بازی نقش‌آفرینی تازه بسازند.

استودیو آرکی‌تایپ اینترتینمنت (Archetype Entertainment) با اینکه هنوز هم در حال شکل‌گیری است، اما توانسته افراد مستعد زیادی را جذب کند. این استودیو یک زیرمجموعه از شرکت Wizards of the Coast هست. همان شرکتی که مسئول Magic: The Gathering و Dungeons & Dragons است. در حال حاضر آرکی‌تایپ قصد دارد تا یک بازی نقش‌آفرینی در دنیایی علمی-تخیلی را بسازد که برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه خواهد شد.

موسسان استودیو آرکی‌تایپ جیمز اوهلن (James Ohlen) و چد رابرتسون (Chad Robertson) هستند. اوهلن، رئیس استودیو، سابقه‌ی طولانی‌ مدتی در استودیو بایوور دارد. او طراح اصلی Dragon Age: Origins و کارگردان بازی Star Wars: The Old Republic بوده است. چد رابرتسون هم اخیرا رئیس فناوری برای بازی‌ Mass Effect: Andromeda و مسئول خدمات آنلاین برای Anthem بوده است. او اکنون نقش مدیر کل را در آرکی‌تایپ دارد. وبسایت رسمی آرکی‌تایپ که به تازگی تاسیس شده است، چنین توضیحاتی را در مورد اهداف این استودیو ارائه داده است:

در آرکی‌تایپ، تمرکز ما برروی بازی‌های نقش‌آفرینی داستان‌محور است که بازی‌باز را در میان ماجرایی حماسی با تصمیمات مهم می‌گذارد. ما معتقدیم که استودیوهای ساخت بازی باید توسعه‌دهندگان رده‌بالا را با آثار با کیفیت و صیقل‌خورده به چالش بکشند.

این وبسایت همچنین تصویر مرموزی را مشاهده کرده است که با توجه به ظواهر آن، می‌توان گفت در آینده‌ای دور جریان دارد و حال و هوای علمی-تخیلی آن کاملا به چشم می‌خورد. اطلاعات بیشتری در مورد پروژه یا پروژه‌های بعدی آرکی‌تایپ منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد آن‌ها در حال کار برروی عنوانی هستند که هواداران Mass Effect قدیمی را خشنود خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید