باندل بازی Animal Crossing کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد

بازی جدید نینتندو سوییچ با نام Animal Crossing: New Horizons، در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارس) عرضه خواهد شد. از طرفی، باندل همین بازی کنسول نینتندو سوییچ نیز معرفی شده که از جمله ویژگی‌های آن، کنسول نینتندو، داک، جوی-کان‌های سفارشی و کیف حمل سوییچ با تم ظاهری این بازی است. بنابراین، اگر شما هم از علاقه‌مندان این بازی هستید، به نظر فرصت خوبی برای داشتن یک نینتندو سوییچ جذاب با تم ظاهری Animal Crossing دارید.

کنسول قابل حمل سوییچ، اولین بار در سال ۲۰۱۷ به صورت رسمی عرضه شد. این کنسولِ بازیِ قابل حمل، با اینکه حدود ۴ سال پس از کنسول اکس‌باکس وان عرضه شده بود و قیمت نسبی تقریبا بیشتری نسبت به آن داشت، توانست تا رکورد فروش این کنسولِ بازی خانگی را بکشند و به فروش ۵۲ میلیون واحدی در سراسر جهان برسد. علاوه براین، نسخه جمع و جورتری از این کنسول با نام نینتندو سوییچ لایت نیز در سال گذشته میلادی معرفی و عرضه شد.

حال، همین موفقیت‌ها باعث شده‌اند تا نینتندو نگاه ویژه‌ای روی این کنسول داشته باشد و از آن‌جایی که تاکنون کنسولِ نسلِ بعد این شرکت معرفی نشده، نینتندو فعلاً تمرکز خود را روی همین کنسول گذاشته است. بدین‌ترتیب، نینتندو از باندل محدود Animal Crossing کنسول سوییچ رونمایی کرده است که در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ (۱۳ مارس)، یعنی یک هفته قبل از انتشار رسمی بازی عرضه خواهد شد. احتمالاً این زیباترین نسخه‌ی محدود کنسول سوییچ عرضه شده تا امروز است، اما هنوز اطلاعاتی در مورد این که “آیا باید جوی-کان‌ها و داک را به صورت جداگانه خرید یا خیر؟” منتشر نشده است.

از طرفی، تصاویر منتشر شده از کنسول ای باندل، تأیید می‌کنند که این مدل جدید با داشتن شماره سریال HAC-001 01، از عمر باتری بهتری نسبت به سوییچ معمولی بهره می‌برد. این کنسول با قیمت ۳۰۰ دلار، بدون بازی و به همراه یک کیف حمل نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید