نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Dungeon Defenders: Awakened به زودی عرضه می‌شود

۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

براساس اطلاعات منتشر شده، جدیدترین نسخه از سری Dungeon Defenders ماه آینده‌ی میلادی از طریق سرویس دسترسی زودهنگام برروی فروشگاه استیم عرضه می‌شود.

نسخه‌‎ی دسترسی زودهنگام جدیدترین نسخه از سری اکشن، نقش‌آفرینی، استراتژی و چندنفره‌ی Dungeon Defenders در تاریخ ۲ اسفند ماه سال جاری (۲۱ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد. نسخه‌ی نهایی بازی در سه ماهه‌ی دوم امسال در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی و همچنین کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی تقریبا تمامی محتوای نسخه‌ی نهایی را شامل می‌شود. به گفته‌ی تیم سازنده، این نسخه از بازی Dungeon Defenders: Awakened شامل ۱۲ مرحله‌ی مختلف، چهار قهرمان قابل انتخاب و بسیاری موارد دیگر می‌شود. علاوه بر این، تیم سازنده قصد دارد به کمک هواداران و با در نظر گرفته بازخوردهای آن‌ها، این بازی را به صورت مداوم بهینه کند.

به مناسبت معرفی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی، تیم سازنده تریلری جدید از بازی Dungeon Defenders: Awakened را منتشر کرده است. شما می‌توانید این تریلر و توضیحات کلی ارائه شده درباره‌ی بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

با تشکیل دادن تیمی متشکل از چهار قهرمان افسانه‌ای و انتخاب یکی از چندین شخصیت قابل بازی (که با انتشار نسخه‌ی نهایی به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود)، وارد مبارزه شوید. هر یک از شخصیت‌های حاضر در بازی، سبک مبارزه و توانایی‌های خاص خود را دارند. این توانایی‌ها را به کار گرفته و در کنار ساختن ساختمان‌های دفاعی مختلف برای متوقف کردن دشمنان، با یکدیگر برای حفاظت از Eternia Crystal همکاری کنید.

در کنار ساختن قلعه‌های مستحکم برای آهسته کردن پیشروی گروه‌های orcs، goblins، dark elves و هیولاهای دیگر، با تمام توان به آن‌ها حمله کرده و روند جنگ را به نفع خود تغییر دهید. در پایان این حمله‌ها زنده بمانید تا پاداش‌های مختلفی از جمله یک pet همراه قابل اعتماد و آیتم‌های متنوع برای شخصی‌سازی شخصیت‌های خود را دریافت کرده و برای حملات بعدی و مبارزه با باس‌های عظیم آماده شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید