بازی‌های رایگان ماه فوریه‌ی گوگل استدیا مشخص شدند | GYLT و Metro Exodus

۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

چندماهی است که پلتفرم گوگل استدیا عرضه شده اما با این حال و بر اساس شواهد، به نظر می‌رسد پلتفرم استدیا آنچنان که باید و شاید مورد استقبال بازی‌بازان قرار نگرفته است. حال اگر شما یکی از کاربران این پلتفرم هستید، خبر خوبی برای شما داریم. به تازگی بازی‌های رایگان ماه فوریه‌ی پلتفرم گوگل استدیا نیز مشخص شده‌اند.

بر همین اساس، دو بازی GYLT و Metro Exodus، بازی‌های رایگان پلتفرم گوگل استدیا در ماه فوریه خواهند بود. GYLT یک عنوان اکشن به سبک بقا و البته در حال حاضر تنها عنوان انحصاری پلتفرم استدیا است و بازی Metro Exodus نیز نامی آشنا در میان بازی‌بازان و سومین نسخه از فرنچایز Metro به شمار می‌رود که قرار است در آینده بسته الحاقی جدیدی برای آن نیز منتشر شود.

در هر صورت کاربران سرویس گوگل استدیا پرو قادر خواهند بود تا در تاریخ یک فوریه‌ی ۲۰۲۰ (شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸) دو بازی GYLT و Metro Exodus را به صورت رایگان دانلود کرده و به تجربه‌ی آن‌ها بپردازند. البته لازم به اشاره است که بازی‌های ماه ژانویه یعنی دو بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration و Samurai Shodown تا تاریخ یک فوریه همچنان قابل دانلود خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با پلتفرم گوگل استدیا، می‌توانید هایلایت گیمفا با عنوان هایلایت: پردازش ابری | نکاتی که باید پیش از خرید پلتفرم گوگل استدیا بدانید را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید