کونامی در حال بررسی روش‌هایی برای ارائه‌ی نسخه‌ی جدید Silent Hill است

۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

همان‌طور که می‌دانید، اخیراً شایعات زیادی در مورد نسخه‌ی جدید سری Silent Hill منتشر شده است. حال به تازگی کونامی (Konami) نیز رسماً تائید کرده است که قصد ساخت یک بازی جدید را دارد.

در طی گفتگویی با وب‌سایت PCGamesN، نماینده‌ی شرکت کونامی اعلام کرد که این شرکت در حال بررسی روش‌هایی برای ارائه‌ی نسخه‌ی جدید Silent Hill است:

فعلاً نمی‌توانیم اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم، اما به بازخورد مشتریان گوش می‌دهیم و در حال بررسی روش‌هایی برای ارائه‌ی بازی بعدی هستیم.

پس از انتشار بازی‌های Silent Hill: Downpour و Silent Hill: Book of Memories در سال ۲۰۱۲، دیگر نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه منتشر نشد. تا مدتی پیش، عنوان P.T، تیزر قابل بازی عنوان Silent Hills، تنها شانس بازگشت این سری بود که آن هم پس از جدا شدن آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) از شرکت کونامی، لغو شد.

شایعات اخیر حاکی از آن هستند که کونامی برای ساخت دو بازی جدید از مجموعه‌ی Silent Hill، با توسعه دهندگان مختلفی دیدار داشته است. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی منابع داخلی، یکی از این عناوین قرار بود تا یک soft reboot باشد و دیگری نیز به آثار چند قسمتی تل‌تیل (Telltale) و استایل بازی Until Dawn شباهت داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید