بازی Torchlight Frontiers به Torchlight 3 تغییر نام پیدا کرد | عرضه در تابستان ۲۰۲۰

۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

استودیوی اکترا گیمز (Echtra Games) رسماً اعلام کرد که بازی اکشن نقش‌آفرینی Torchlight Frontiers به Torchlight 3 تغییر نام پیدا کرده است. همچنین این استودیو از عرضه‌ی این بازی در تابستان سال جاری میلادی خبر داد.

آقای مکس شفر (Max Schafer)، خالق این مجموعه، در سخنانی در مورد بازی Torchlight 3 گفت:

هنگامی که ساخت بازی Torchlight 3 را آغاز کردیم، برروی خلق یک تجربه‌ی جهانی مشترک متمرکز شدیم. در طول روند توسعه،اغلب کشف می‌کنید که محصول چه نوعی است و ما متوجه شدیم که Torchlight 3 جانشین حقیقی نسخه‌های اول و دوم خواهد بود. بر این اساس و با توجه به بازخوردهایی که در نسخه‌ی آلفا دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم تا بازی را بار دیگر به ریشه‌های خود بازگردانیم. می‌خواهیم از جامعه‌ی طرفدارانمان بخاطر حمایت از ما و ارائه چنین بازخوردهای مفیدی در طول روند توسعه تشکر کنیم.

بازی Torchlight 3 همانند عناوین پیشین این مجموعه، برپایه‌ی ساختار Act است و بازی‌بازان مقرهای امپراطوری آغاز می‌کنند و در پیش‌روی در بازی به نبرد با دشمنان خواهند پرداخت. سیستم‌های پیشرفت با سطوح خاص Frontier تغییر یافته‌اند و مقیاس‌بندی و آمار ابزارها حذف شده‌اند. در حالی که هنوز هم می‌توانید با سایر بازی‌بازان در شهرها ملاقات کنید، اکنون مناطق به طور پیش فرض به صورت خصوصی قرار داده شده‌اند. علاوه بر این موارد، خرید و فروش در بازی با پول واقعی حذف شده است. همچنین شما می‌توانید بازی را به صورت آفلاین و یا آنلاین تجربه نمایید.

بازی Torchlight 3 ابتدا در تابستان سال جاری میلادی از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و سپس در تاریخی دیگر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید بازی Torchlight 3 را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید