گیفت کارت
گیفت کارت

پیش‌فروش آرت‌بوک گران‌قیمت بازی The Last of Us Part II در فروشگاه آمازون آغاز شد

۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

فروشگاه آمازون، به تازگی آرت‌بوک فوق‌العاده باکیفیت و گران‌قیمتی از بازی The Last of Us Part II را به لیست پیش‌فروش‌های خود اضافه کرده است. اکنون، این آرت‌بوک که نام کامل آن “The Art of The Last of Us Part II Deluxe Edition” است، با قیمتی معادل ۹۰ دلار در وبسایت آمازون، به‌صورت پیش‌فروش در دردسترس قرار دارد.

تا امروز بیش از سه سال از انتشار خبر رسمی ساخت قسمت دوم از بازی The Last of Us می‌گذرد. اما موضوعی که امروزه این سه سال انتظار را تحت شعاع قرارداده‌ است، ابتدا انتشار خبری رسمی مبنی بر تاریخ نهایی عرضه‌ی این بازی، و سپس به تعویق افتادن چند ماهه‌ی آن است. در این بین، نکته‌ی امیدوار کننده برای طرفداران بی‌شمار این بازی این است که بالاخره در ماه‌های آتی می‌توانند تا بار دیگر از دست‌پخت جدید استدیو ناتی‌داگ (Naughty Dog) لذت ببرند.

از طرفی دیگر، می‌توانیم The Last of Us را بازی بنامیم که طرفداران دوآتیشه فراوانی دارد، و این طرفداران از تلاش برای به‌دست آوردن هرچیزی که مربوط به این بازی است دست نمی‌کشند. برای مثال، چندی پیش موجودی اکثر فروشگاه‌ها در بخش کالکتورز ادیشن بازی Last of Us Part II، تنها پس از گذشت چند ساعت از شروع پیش‌فروش این محصول، به اتمام رسید.

اکنون، به‌نظر می‌رسد که همین موضوع باعث شده تا محصولات متنوعی از این بازی ساخته و عرضه شوند. حال، با مشاهده فروشگاه آمازون می‌توان یکی از جدیدترینِ این محصولات، یعنی آرت بوک دیلاکس The Last of Us Part II را مشاهده کرد.

این آرت‌بوک که توسط شرکت دارک‌هورس (Dark Horse Books) و با همکاری ناتی داگ ساخته شده است، قیمتی معادل ۹۰ دلار دارد که بسیار بیشتر از قیمت نسخه‌ی استاندارد این آرت‌بوک (۳۶ دلار) است. ضمناً، فروشگاه آمازون تضمین کرده است که این قیمت، کمترین قیمتِ این محصول تا روز انتشار آن (۲۷ خرداد ۱۳۹۹) خواهد بود.

بازی The Last of Us Part II، در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ (۲۹ May سال ۲۰۲۰)، به صورت انحصاری دردسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن۴ قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید