بسته‌ی الحاقی بازی Metro Exodus با نام Sam’s Story ماه آینده منتشر خواهد شد

۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

دومین بسته‌ی الحاقی بازی Metro Exodus، در ماه آینده منتشر خواهد شد. استدیو فوراِی گیمز (۴A Games)، توسعه دهنده‌ی این بازی، اعلام کرد که بسته‌ی الحاقی جدیدی با نام Sam’s Story، در تاریخ سه شنبه، ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۸ (۱۱ فوریه ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

طبق اعلام سایت رسمی این استدیو، Sam’s Story روایتگر داستان بازگشت سم، از ولادیووستوک به خانه‌ی خود در ایالات متحده است. در واقع، او پس از شنیدن خبری مبنی بر اینکه مسکو تنها شهر بازمانده نیست، امیدوار به یافتن خانواده‌اش می‌شود و تصمیم می‌گیرد تا خطرات این سفر را به جان بخرد.

علاوه براین، حساب کاربری این استدیو در توییتر، با قراردادن تصویر زیر و نوشتن جمله‌ی “پایان یک سفر”، از این بسته الحاقی به صورت رسمی رونمایی کرد.

بنابراین، پس از تابستان گذشته که بسته‌ی الحاقی Colonels برای بازی Metro: Exodus منتشر شد، در هفته‌های آتی شاهد انتشار بسته‌ی الحاقی جدیدی برای این بازی خواهیم بود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند تا با پرداخت هزینه‌ای معادل ۲۵ دلار و خرید سیزن پس این بازی، به هر دو بسته الحاقی دسترسی داشته باشند.

بازی Metro Exodus، سومین بازی از خط داستانی این مجموعه است که در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. این بازی، همانند نسخه‌های دیگر این مجموعه توانست تا علاوه‌بر جلب رضایت طرفداران همیشگی‌اش، جوایز متعددی نیز کسب کند.

Metro Exodus، هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان و گوگل استیدیا در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید