توسعه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Doom Eternal به خوبی پیش می‌رود

۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

تاریخ عرضه‌ی بازی Dooms Eternal در حال فرارسیدن است و با توجه به این که این عنوان در سال گذشته تاخیر خورد، صبر برای تجربه‌ی آن کمی دشوار به نظر می‌رسد. البته اگر قصد دارید تا این عنوان را بر روی کنسول نینتندو سوئیچ بازی کنید باید کمی بیشتر هم انتظار بکشید.

بر اساس صحبت‌های کارگردان بازی، آقای مارتی اسکرتون (Marty Scratton)، انتظار بیشتر دارندگان نینتندو سوئیچ ارزشش را خواهد داشت. آقای اسکرتون در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Digital Foundry داشتند در رابطه با نحوه‌ی توسعه‌ی Doom Eternal بر روی نینتندو سوئیچ سخن گفتند. او اشاره کرد که توسعه‌ی بازی بسیار بسیار خوب پیش می‌رود.

آقای اسکرتون در رابطه با همکاری استودیوی Panic Button در ساخت بازی اینطور گفت:

من می‌توانم آن‌ها را اساتید پلتفرم سوئیچ خطاب کنم. معتقدم تیم فنی ما بسیار خارق‌العاده است و بسیاری از کارهایی که آن‌ها قادر به انجامشان هستند به خاطر موتور (انجین) منعطف‌پذیر ما می‌باشد. گاهی اوقات کارهایی که آن‌ها انجام داده‌اند را می‌بینم و با خودم می‌گویم اوه، شما چطور تونستید این کار رو انجام بدین! واقعا خارق‌العاده است.

او در ادامه افزود:

تیم ‌Panic Button در واقع خیلی به ما کمک کردند. آن‌ها برخی منابع خودشان را برای کار روی نسخه‌ی سوئیچ Doom Eternals اختصاص دادند چرا که ما می‌خواهیم این بازی تا جایی که ممکن است و در محدوده‌ی زمانی باقی‌مانده به بهترین نحو ممکن بهینه‌سازی شود.

نسخه‌ی سوئیچ بازی به خوبی در حال توسعه یافتن است فقط کمی زمان بیشتر برای ساخته شدن نیاز دارد، درست مثل خود بازی اصلی. البته ما از درخواست بازی‌بازان آگاه هستیم بنابراین این مسئله برای ما در اولویت قرار دارد. فکر می‌کنم محصول نهایی شگفت‌انگیز باشد، واقعاً به این باور دارم.

عنوان Doom Eternals در حال حاضر تاریخ انتشاری برای نسخه‌ی سوئیچ ندارد اگرچه تیم id Software اعلام کرده است که فاصله‌ی زیادی بین عرضه‌ی نسخه‌ی سوئیچ و سایر نسخه‌ها نخواهد بود. استودیوی id Software در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که نسخه‌ی جدید سری Doom بر روی کنسول سوئیچ درست به مانند نسخه‌ی سال ۲۰۱۶ با نرخ فریم ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. گفته شده که این مسئله کیفیت تجربه‌ی بازی را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

بازی Doom Eternals در تاریخ جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Hamid گفت:

    بتسدا از همون اول گفته بود از نیتندو حمایت میکنه در انتشار بازی هاش و از اول ساخت بازیش روی نسخه نینتدنو هم شروع به کار میکنه (درست میگم) و برا همین اخرش هم یه عنوان بسیار خوب روانه بازار میکنه
    ولی بازم در عجبم که نیتندو doom eternal رو اجرا میکنه

    0
    0