سرورهای بازی Duelyst به زودی برای همیشه بسته خواهند شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار پیامی بیان کرده است که سرورهای بازی Duelyst در تاریخ ۸ اسفند ماه سال جاری (۲۷ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) برای همیشه بسته خواهند شد.

بازی Duelyst که المان‌های عناوین کارتی و رومیزی را به نحوی به هم ترکیب کرده بود، در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت باندای نامکو و از طریق فروشگاه استیم در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت. با این حال، به نظر می‌رسد وقت آن فرا رسیده است که هواداران با این بازی برای همیشه خداحافظی کنند. شرکت باندای نامکو با انتشار پیام زیر در صفحه‌ی رسمی بازی در استیم، بسته شدن سرورهای بازی در آینده‌ی نزدیک را تایید کرده است.

ما با اندوه فراوان باید اعلام کنیم که سرورهای بازی Duelyst برای همیشه در تاریخ ۸ اسفند ماه بسته خواهند شد. خداحافظی با یک بازی هیچ‌گاه آسان نبوده است؛ به خصوص زمانی که شما همان اندازه که ما عاشق Duelyst بودیم، آن بازی را دوست داشته باشید. ما به شدت به تیم سازنده و تلاش آن‌ها در ساخت بازی Duelyst افتخار می‌کنیم و حتی بیشتر از آن، به جامعه‌ی بازی‌بازان و هوادارانی که از این بازی لذت برده‌اند، افتخار می‌کنیم.

ما می‌خواهیم از شما به خاطر این که جزئی از خانواده‌ی بزرگ Duelyst بودید و روند ساخت بازی را برای ما به یک ماجراجویی فوق‌العاده تبدیل کردید، تشکر کنیم.

شرکت باندای نامکو در ادامه‌ی این بیانیه، توضیحاتی را در خصوص نحوه‌ی بسته شدن سرورها ارائه کرده است که این توضیحات در ادامه قرار گرفته‌اند:

سرورهای Duelyst به صورت رسمی در تاریخ ۲۷ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی راس ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت اقیانوسیه (۲ و ۳۰ دقیقه‌ی بامداد به وقت تهران) برای همیشه بسته خواهند شد. حساب کاربران باندای نامکو شما همچنان فعال باقی خواهد ماند و شما می‌توانید از آن برای دیگر بازی‌های ما استفاده کنید. از زمان انتشار این بیانیه، بازی‌بازان دیگر قادر به خرید الماس (واحد پولی درون بازی) نخواهند بود.

در صورت درخواست شما، ما مبلغ مربوط به الماس‌‎های خریداری شده از تاریخ ۳۰ آبان ماه سال جاری (۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) تا ۴ بهمن ماه سال جاری (۲۴ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) را به شما باز می‌گردانیم. برای دریافت پول خرید خود، به صفحه‌ی پشتیبانی ما مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. درخواست‌های بازپرداخت پول باید حداکثر تا تاریخ ۱۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۳۰ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) به ثبت رسیده باشند تا مورد بررسی قرار گیرند.

با توجه به این که سرورهای بازی به زودی بسته خواهند شد، شرکت باندای نامکو قیمت Diamond Orbهای بازی Duelyst را به میزان ۹۹ درصد کاهش داده است. اگر قصد دارید به تجربه‌ی بازی تا آخرین روز ممکن ادامه دهید، می‌توانید لیست قیمت‌های جدید را در ادامه مشاهده کنید.

  • ۳ عدد Orb: قیمت از ۴۵۰ الماس به ۴ الماس کاهش یافته است.
  • ۱۰ عدد Orb: قیمت از ۱۴۵۰ الماس به ۱۴ الماس کاهش یافته است.
  • ۲۵ عدد Orb: قیمت از ۳۵۰۰ الماس به ۳۵ الماس کاهش یافته است.
  • ۵۰ عدد Orb: قیمت از ۶۰۰۰ الماس به ۶۰ الماس کاهش یافته است.

بازی Duelyst در سال ۲۰۱۴ کمپین کیک‌استارتر خود را آغاز کرد و اولین نسخه‌ی بتای بازی در سال ۲۰۱۵ به صورت عمومی در دسترس کاربران قرار گرفت. شرکت باندای نامکو در سال ۲۰۱۷ یک بسته‌ی الحاقی رایگان و در سال ۲۰۱۸ بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Trials of Mythorn را در اختیار هواداران قرار داده بود که هر یک محتوای بسیار زیادی را به بازی اضافه می‌کردند. با این حال، به نظر می‌رسد این پایان راه بازی Duelyst خواهد بود.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید