عنوان بعدی بلوپوینت گیمز بزرگ‌ترین پروژه‌ی این استودیو خواهد بود

PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) در چند ماه اخیر اطلاعاتی را به صورت ضمنی از پروژه‌ی جدید خود برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است. به‌تازگی، این استودیو اطلاعات جدیدی را در خصوص این پروژه منتشر و ادعا کرده است که پروژه‌ی مورد بحث بزرگ‌ترین بازی آن‌ها خواهد بود و استانداردهایی را برای گرافیک نسل بعد تعیین می‌کند.

درحالی‌که تیم اصلی بلوپوینت گیمز در این نسل مشغول کار برروی بازی‌های اصلی بوده، اما هیچ چیزی به اندازه‌ی پروژه‌ی جدید آن‌ها برای کنسول‌ نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ مورد بحث قرار نگرفته است. همچنین با وجود آن که ما هنوز دقیقاً نمی‌دانیم که این عنوان چه چیزی است، اما اظهارات اخیر بلوپوینت گیمز نشان می‌دهد که این بازی بزرگترین پروژه‌ی آن‌ها خواهد بود. طبق گفته‌ی این استودیو، پروژه‌ی مورد بحث برای «تعیین معیار بصری برای نسل بعدی سخت‌افزار بازی» هدف‌گذاری شده است.

درحالی‌که دقیقاً مشخص نیست که پروژه‌ی بلوپوینت گیمز در چه چیزی است، آن‌ها در وب‌سایت خود جزئیاتی را در خصوص این موضوع مطرح کردند:

آخرین پروژه‌ی ما بزرگ‌ترین عنوانی است که تا به حال ساخته‌ایم و هدف آن تعیین معیار بصری برای نسل بعدی سخت افزارهای صنعت بازی خواهد بود.

استودیوی بلوپوینت گیمز با این اظهار نظر، موجب بالا رفتن انتظارات از پروژه‌ی آن‌ها شده است. پیش‌تر نیز آقای مارکو تراش (Marco Thrush)، مدیر بلوپوینت گیمز، اعلام کرد که پروژه‌ی بعدی آن‌ها دستاوردی است که به آن افتخار می‌کند.

این استودیو از زمان تاسیس خود اغلب برروی عناوین بازسازی شده یا ریمستر مانند Uncharted: The Nathan Drake Collection، Gravity Rush Remastered و Shadow of the Colossus تمرکز داشته است. براساس برخی گمانه‌زنی‌ها و شایعات منتشر شده، این استودیو در حال کار برروی نسخه‌ی بازسازی عنوان Demon’s Souls است و حتی آن‌ها پیش‌تر نیز اشاراتی به این موضوع داشته‌اند. با همه‌ی این صحبت‌ها انتظار می‌رود تا در سال جاری میلادی اطلاعات کاملی از عنوان جدید بلوپوینت گیمز و همچنین معرفی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ ارائه شود.

نظر شما در خصوص پروژه‌ی جدید استودیوی بلوپوینت گیمز چیست؟ لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(28 رای, میانگین آرا 8٫43 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید