به‌روزرسان ۲٫۷۱ بازی Destiny 2 هفته آینده منتشر ‌می‌شود

6 بهمن 1398 - 13:30
بازی Destiny 2 را بصورت رایگان تجربه کنید!

اخبار منتشر شده حاکی از آن هستند که استدیوی بانجی (Bungie)، به‌روزرسان جدیدی برای بازی Destiny 2 درنظر گرفته است. به‌روزرسان ۲٫۷۱ که بیشتر روی عملکرد فنی بازی تمرکز دارد، هفته آتی منتشر خواهد شد.

بازی Destiny 2، دنباله‌ی اولین قسمت از این مجموعه است که در سال ۲۰۱۷ عرضه و طی مدتی کوتاه، موفق به جذب مخاطبان بسیاری شد. از همین رو، در سال ۲۰۱۹ میلادی و همزمان با عرضه‌ی بسته الحاقی Shadowkeep، استدیو بانجی تصمیم به رایگان کردن Destiny 2 گرفت. اکنون، رایگان شدن و افزایش چشمگیر بازی‌بازان Destiny 2 باعث شده‌است تا استدیو بانجی با ارائه به‌روزرسان‌های متعدد، در صدد رفع ایرادات آن باشد. البته دیگر عامل به‌روزرسانی‌های متعدد Destiny 2، حجم آن است که باعث به‌وجود آمدن برخی ایرادات و کندی‌ها در عملکرد بازی می‌شود.

حالا در به‌روزرسان ۲٫۷۱ می‌بینیم که عمده‌ی تمرکز سازندگان Destiny 2 روی رفع ایرادات فنی بازی است. این به‌روزرسان، سه شنبه هفته آینده منتشر خواهد شد که در ادامه جزئیات بیشتری از آن را می‌توانید ببینید.

رفع مشکلات در عملکرد فنی بازی

  • بهبود عملکرد بازی در بخش Chamber of Suffering
  • جلوگیری از مرگ تصادفی شخصیت بازی هنگام انتقال از Necropolis به Tunnels of Despair
  • رفع برخی از ایرادات فنی بخش Sanctified Mind
  • رفع ایرادات فنی در مکانیزم دریافت پیام‌ها
  • رفع ایراد “صفحه تیره” در بخش Crucible
  • بهبود نرخ فریم در برخی از بخش‌ها

همچنین، در این به‌روزرسان به رفع ایراداتی چون باگ‌های محیطی نیز اشاره شده است، اما جزئیات کامل آن هفته آینده منتشر خواهد شد.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید