ایده‌ی ساخت Resident Evil 2 Remake چندین سال در کپکام مورد بحث بوده است

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

حدود یک سال از انتشار بازی Resident Evil 2 Remake می‌گذرد. این بازی توانست علاوه بر کسب نمراتی عالی از سوی منتقدان، فروش خوبی را نیز داشته باشد و به عنوان یکی از نامزدهای بهترین بازی سال ۲۰۱۹ لقب بگیرد. طبق صحبت‌های جدید تهیه‌کننده‌ی بازی، به نظر می‌رسد که ایده‌ی ساخت بازسازی Resident Evil 2 مدت‌ها در شرکت کپکام (Capcom) مورد بحث و گفتگو بوده است.

اخیرا آقای یوشیکای هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi)، تهیه‌کننده‌ی بازی Resident Evil 2 Remake، مصاحبه‌ای را با وب‌سایت PlayStation Blog انجام داده و در مورد مسائل مختلفی از این عنوان صحبت کرد. وی در قسمتی از مصاحبه‌ی خود به ایده‌ی بازسازی کردن نسخه‌ی دوم Resident Evil اشاره کرد. آقای هیرابایاشی در صحبت‌های خود تایید کرد که ایده‌ی ساخت بازی Resident Evil 2 Remake به‌مدت‌ها قبل و به پیش از سال ۲۰۱۵ میلادی برمی‌گردد. هنگامی که تیم سازنده‌ی بازی این ایده را برای دفعات متعدد بررسی و پس از مرور کاملش، آن را برای تبدیل شدن به یک بازی مناسب نمی‌دانست تا اینکه بالاخره در سال ۲۰۱۵ میلادی با انتشار توییتی تحت عنوان «ما انجامش می‌دهیم» ساخت بازسازی این بازی به‌طور رسمی آغاز گردید.

آقای هیرابایاشی در این خصوص گفت:

از زمانی که بازی را معرفی کردیم، صحبت‌های بسیاری در خصوص آن صورت گرفت، اما ما همیشه طرفداران زیادی را که از ما نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 2 را می‌خواستند، در نظر داشتیم. ما در طول این سال‌ها در مورد این موضوع که چرا بازسازی مدرن یک اثر کلاسیک موفق، بسیار سخت و سنگین است، بحث می‌کردیم. سرانجام پس از گذشت چند سال، زمان مناسب فرا رسید و بار دیگر در مورد بازسازی Resident Evil 2 صحبت کردیم و این بار توانستیم به‌نتیجه‌ی مطلوبی برای توسعه‌ی بازی دست یابیم. احتمالا برخی از طرفداران به یاد دارند که در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ با توییتی تحت «ما انجامش می‌دهیم» به‌صورت رسمی ساخت بازی را اعلام کردیم؛ زیرا تیم ما برای انجام این کار بسیار هیجان‌زده بودند. برای تیم سازنده‌ که در آن زمان خیلی کوچک بود، این احساس مانند آغاز یک مأموریت سخت بود.

بازی Resident Evil 2 Remake هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «بازگشت شیطان به اقامتگاهش»  مطالعه بفرمایید.

12345678910(15 رای, میانگین آرا 8٫07 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید