بازی رومیزی Dishonored معرفی شد

۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

طبق اخبار منتشر شده، سازنده‌ی معروف بازی‌های رومیزی یعنی شرکت مودیفیوس (Modiphius) که بازی‌های رومیزی مختلفی نظیر Star Trek و Fallout را در کارنامه دارد، قرار است تا در سال جاری میلادی بازی رومیزی جدیدی با محوریت بازی Dishonored بسازد.

اولین بار در سال ۲۰۱۲ بود که شرکت آرکین (Arkane) خبر از ساخت بازی جدیدی به نام Dishonored داد و این بتسدا (Bethesda) بود که وظیفه نشر آن را بر عهده گرفت. این بازی در مدت زمانی کوتاه و به لطف داستان گیرا و اتمسفر خاص و شخصیت‌های بیادماندنی‌اش نظیر Corvo، توانست تا به محبوبیت بسیار زیادی در بین بازی‌بازان دست یابد. به علاوه دنباله‌هایی نیز از این بازی در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ با نام‌های Dishonored 2 و Dishonored: Death of the Outsider ساخته شد که آن‌ها نیز راه نسخه اول این بازی را پیش گرفتند و به بازی‌های موفقی تبدیل شدند.

حالا شرکتی به نام مودیفیوس اعلام کرده که قرار است تا در سال ۲۰۲۰ میلادی یک بازی رومیزی با محوریت این بازی پرطرفدار بسازد. آقای کریس برچ (Chris Birch) موسس شرکت مودیفیوس نیز طی مصاحبه‌ای از علاقه‌ی شخصی خود به این بازی می‌گوید:

من از زمانی علاقه‌مند به بازی‌های Dishonored شدم که تریلر اولین قسمت از آن، روی تاریکی از جهان را به ما نشان داد. جهانی که فناوری‌های عجیب و غریب و وابستگی صنعت به روغن نهنگ، آن را به سلطه خود درآورده باشد و در آن داستان‌های پیچیده‌ای رخ دهد، قطعاً پتانسیل تبدیل شدن به یک بازی رومیزی موفق را دارد. به علاوه ما بازی را طوری طراحی خواهیم کرد که همه علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی بتوانند آن را انجام دهند و از آن لذت ببرند.

در پایان، این بازی قرار است تا یک کتاب ۳۰۰ صفحه‌ای با یک تاس مخصوص ۲۰ طرفه باشد و در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید