گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسان ۱٫۱۳ بازی FIFA 20 منتشر شد

۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

در جدیدترین به‌روزرسان FIFA 20، با محوریت بهبود سیستم دریبل بازی، بهتر کردن ضربات دروازه و همچنین یک سری تغییرات کلی برای بخش FIFA Ultimate Team منتشر شده است.

اکنون بازیکنانی که در FIFA 20 نمره‌ای بالاتر از ۸۰ دارند، در سه زمینه‌ی دریبل، چابکی و تعادل تغییراتی داشته‌اند. همچنین بازخورد توپ نسبت به پای بازیکن نیز یک درجه بالاتر رفته است تا سنگینی آن به هنگام کنترل بازیکن بیشتر حس شود. شوت‌های بازی نیز تغییراتی داشته‌اند. شوت‌های راحت (شوت‌های بدون مدافع و از فاصله‌ی نزدیک) در Timed Shooting، اکنون با احتمال بیشتری سبز می‌شوند. همچنین در هنگام ضربات شروع مجدد از دروازه، کمی سرعت انیمیشن‌ دروازه‌بان افزایش یافته تا بازی‌باز بتواند سریع‌تر بازی را آغاز کند. همچنین به جای ۳۰ ثانیه، از این پس تنها ۱۵ ثانیه می‌توانید برای زدن ضربه‌ی دروازه وقت صرف کنید و پس از آن، بازی به صورت خودکار توپ شما را شوت خواهد کرد.

در بخش Ultimate Team بازی دستخوش تغییر اساسی نشده است، اما برخی باگ‌ها و ایرادات آن رفع شده‌اند. به عنوان مثال اعداد اشتباه در فهرست نقل و انتقالات از بین رفته است. همچنین نمایش ارزش گل‌ها در بخش King of the Hill اکنون باید بدون مشکل انجام شود. کارت‌های OTW نیز پس از گل زدن یک بازیکن در زمین به نمایش در می‌آیند.

در این به‌روزرسان، ۷۱ چهره‌ی جدید به بازی اضافه شده است. الکترونیک آرتس (Electronic Arts) هنوز اعلام نکرده است کدام چهره‌ها به‌روزرسانی شده‌اند، اما باشگاه‌های پاریس سن ژرمن، رم، میلوناریوس، راسینگ کلاب و ایندیپندنته با تغییر در چهره‌ی برخی از بازیکنان‌ همراه شده‌اند. دروازه‌بان جدید نیوکاسل یعنی نیتن هارکر (Nathan Harker) نیز در این فهرست قرار دارد.

بازی دستخوش یک سری تغییرات کلی نیز شده است. در بخش Career، درجه‌ی سختی Ultimate بازگشته است تا چالش بیشتری را برای برخی بازی‌بازان به همراه داشته باشد. رنگ موی برخی مربیان در این بخش نیز دچار تغییراتی شده است. لیگ آمریکا MLS نیز در این بخش دچار بهبودهایی شده است و تیم‌ها با همان سیستم این لیگ بازی می‌کنند. در قسمت Volta نیز تمرینات دریبل بین دو بازیکن، مشخصات آن دو را نشان می‌دهد.

این به‌روزرسان هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت الکترونیک آرتس مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید