بازی Alan Wake به فروشگاه مایکروسافت بازگشت

۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
بازی Alan Wake زا با 90 درصد تخفیف دریافت کنید

حدود یک دهه از انتشار بازی Alan Wake می‌گذرد. این عنوان پیش از عرضه در سال ۲۰۱۰ برروی کنسول اکس‌باکس ۳۶۰، برای سال‌های زیادی در دست ساخت بود. پس از حذف شدن فروش دیجیتالی این بازی در فروشگاه مایکروسافت به دلیل مشکلات صدور مجوز موسیقی‌های این عنوان، حال Alan Wake بار دیگر به این فروشگاه بازگشته است.

این بازی هم‌اکنون در فروشگاه اکس‌باکس با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار فروخته می‌شود و در اصل همان نسخه‌ای است که در ابتدا برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ عرضه گردید. بازی Alan Wake 2 بخشی از برنامه‌ی بکوارد کنسول اکس‌باکس وان نیز بود. پیش‌تر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در سال ۲۰۱۸ به فروشگاه مایکروسافت برگشته بود.

پیش‌تر آقای سم لیک (Sam Lake)، نویسنده‌ی Alan Wake، از علاقه‌ی خود به ساخت دنباله‌ی این بازی گفته بود. همچنین به نظر می‌رسد که در بسته الحاقی جدید بازی Control، برخی از محتوای Alan Wake در آن قرار دارد. این بسته الحاقی که AWE نام دارد، قرار است در اواسط سال جاری میلادی عرضه شود.

علاوه بر نسخه‌ی اکس‌باکس ۳۶۰ و اکس‌باکس وان، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Alan Wake هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌های استیم، اپیک گیمز و Humble Bundle در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «من شب را زنده نگه می‌دارم» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید