تیزر مرموز جدید احتمالاً به معرفی دنباله‌ی بازی Observer اشاره می‌کند

۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

به‌نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) از نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی محبوب و تحسین شده‌ی خود در سبک وحشت یعنی Observer رونمایی خواهد کرد.

صبح روز گذشته بلوبر تیم تیزر کوتاه و مرموزی در کانال رسمی خود در یوتیوب بارگذاری کرده است که به بازی معرفی نشده‌‌ی این استودیو اشاره دارد. نکته‌ی عجیب ویدئو در این است که در تمام طول مدت یک تصویر چند ثانیه‌ای که در مرکز آن عبارت “تماس ورودی” (Incoming Call) قرار دارد را تکرار می‌کند. اما چیزی که بیشتر از همه ذهن‌ها را به‌سوی Observer می‌برد، استفاده‌ از سبک و جلوه‌های ظاهری این بازی است که در تیزر نام‌برده نیز به‌چشم می‌خورد.

علاوه‌بر این، بلوبر تیم پیش‌تر نیز در توییتی اشاره کرده بود پروژه‌ی بعدی این استودیو عنوانی سایبرپانکی و ترسناک خواهد بود که این مشخصات نیز دقیقاً با سبک Observer مطابقت دارند. بنابراین اگر اتفاق غیر منتظره‌ی خاصی رخ ندهد، می‌توانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی از دنباله‌ی این بازی باشیم. در ادامه شما را به دیدن تیزرِ کوتاهِ منتشر شده دعوت می‌کنیم:

 

لازم به‌ذکر است بازی Obsever که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید