رگ پلنت برنامه‌های منحصر به فردی برای بازی PlanetSide 3 دارد

PC ، PS4 ، اخبار ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

سال گذشته برای سری بازی PlanetSide سال چندان خوبی نبود. با اینکه بازی PlanetSide 2 همچنان طرفداران و هواداران خود را دارد، اما PlanetSide Arena طبق انتظارات پیش نرفت. حال به تازگی طی مصاحبه‌ای که با تهیه‌کننده‌ی ارشد استودیوی دی‌بریک گیمز (Daybreak Games) انجام شد، به نظر می‌رسد که با توجه به استودیوی جدید اضافه شده، برنامه‌های منحصر به فردی برای نسخه‌ی سوم این سری در حال طراحی است.

علی رغم وجود اشکالات و ایرادات بازی PlanetSide Arena، اما همچنان طرفداران این سری به دنبال یافتن اطلاعاتی از نسخه‌ی بعدی این مجموعه‌ی خاص هستند. در همین راستا، طی مصاحبه‌ای که وب سایت دوالشاکرز (Dualshockers) با آقای اندی سایتس (Andy Sites)، تهیه‌کننده‌ی ارشد استودیوی دی‌بریک گیمز، انجام داد به نظر می‌رسد که برنامه‌های بی‌نظیری برای PlanetSide 3 دارند.

این وب سایت اخبار بازی‌های ویدئویی، از نحوه‌ی عملکرد استودیوی رگ پلنت گیمز (Rogue Planet Games) برای نگه داشتن شکوه مجموعه‌ی PlanetSide پرسید و اندی سایتس اینگونه جواب داد:

ما برنامه‌های خاص و بی‌نظیری برای این سری داریم که البته برای یک گفت و گوی دیگری باید در موردش صحبت کنیم. وقتی زمان ساخت و انتشار یک نسخه‌ی خوب برای سری بازی‌های ویدئویی می‌رسد، بازی‌بازان نه تنها باید به بازی کردن خودشان ادامه دهند، بلکه باید به این نتیجه برسند که این مناسب‌ترین تیمی است که می‌تواند نسخه‌ی درستی را به دستمان برساند. تمامی اعضای رگ پلنت به سری PlanetSide پایبند هستند که در همین حین، بسیاری از آنان از نسخه‌ی دوم یعنی PlanetSide 2 یا حتی نسخه‌ی اصلی و پایه‌ای که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد در کنار ما بوده‌اند. بنابراین ادامه دادن دنیای بازی PlanetSide، وظیفه و شغل ما نیست، بلکه شور و علاقه و عشق ما به حساب می‌آید.

پس اینگونه که به نظر می‌رسد رگ پلنت گیمز برنامه‌های زیادی دارد و قرار است تلاش‌های زیادی برای نسخه‌ی بعدی سری بازی PlanetSide انجام دهد. در هر صورت اگر جزو علاقه‌مندان و طرفداران این مجموعه هستید، همچنان ما را دنبال کنید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های این استودیوی بازی‌سازی مطلع شوید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید